İçişleri Bakanı: Güvenlik zafiyeti olduğunu düşünmüyorum

İçişleri Bakanı: Güvenlik zafiyeti olduğunu düşünmüyorum
İçişleri Bakanı: Güvenlik zafiyeti olduğunu düşünmüyorum
İçişleri Bakanı Selami Altınok, bir gazetecinin 'istifa etmeyi düşünüyor musunuz' sorusu üzerine, mitingle alakalı bir güvenlik zafiyeti olduğunu düşünmediğini söyledi.

RADİKAL – Ankara ’da emek örgütlerinin düzenlediği ve çeşitli siyasi partilerin destek verdiği barış mitingine katılmak üzere Tren Garı önünde bekleyenlere yönelik bombalı saldırıya ilişkin, İçişleri Bakanı Selami Altınok, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Adalet Bakanı Kenan İpek ortak basın toplantısı düzenledi.

İçişleri Bakanı Selami Altınok, burada bir gazetecinin “bir güvenlik zafiyeti nedeniyle istifa etmeyi düşünüyor musunuz” yönündeki soruya karşılık, mitingle alakalı bir güvenlik zafiyeti olduğunu düşünmediğini söyledi. Canlı bomba olup olmadığı konusunda şu aşamada bir cevap veremeyeceğini dile getiren Altınok, çalışmaların sürdüğünü ifade etti.

Birinci bomba ile ikinci bomba arasında 3 saniyelik fark olduğunu dile getiren Altınok, vefat eden polis olmadığını, 9 hafif yaralı polis olduğunu belirtti.

 


  http://www.radikal.com.tr/144924414492444

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  olacağı buydu - genco940

  kendini idare etmekten acizlerin memleket idaresi olsa olsa bu kadar olur, sarayın yavukluluları sıkılmadan mikrofon karşısına çıkıp, Hükümetin AKP hükümeti olmadığından bahs edecek kadar sorumsuz. Maç sonrası hatalarını görerek İstifa eden hakem kadar onurlu ve şerefli olamadınız. Yazıklar olsun.

  Fotoğrafa bakıyorum da... Bildiğin "üç maymun" işte... - Barnabycik

  Miting alanı dışında olduğu için, bu patlama İçişleri Bakanı'nı ilgilendirmiyormuş... 86 ölü de uzaydan geldi herhalde...

  - dr.yunus

  Bu nasıl bir koltuk sevdasıdır arkadaş.97 sivil katlediliyor atanmış ve seçilmemiş olmasına rağmen koltuklarını bırakmıyorlar.madem güvenlik zafiyeti yok bu ölümler nedir.ancak akp lileri aldatırsın

  - zebda

  Zeka ve vicdan zafiyeti var! Allah sizi taş etsin!