İddia: İşadamını bir Ferrari sıkıştırıp öldürdü

İddia: İşadamını bir Ferrari sıkıştırıp öldürdü
İddia: İşadamını bir Ferrari sıkıştırıp öldürdü

Turizmci Adem Karacabay hurdaya dönen aracının camından fırladı. FOTOĞRAF: DHA

İSTANBUL - Sultanbeyli’de kaza yapan Karacabay Turizm sahibi Adem Karacabay, aracından fırlayarak öldü. Görgü tanıkları işadamının aracını hızla giden bir Ferrari marka aracın sıkıştırdığını iddia etti.
TEM Otoyolu Sultanbeyli mevkii Ankara istikametindeki kaza dün saat 10.00 sıralarında meydana geldi. Karacabay Turizm’in sahibi 55 yaşındaki Adem Karacabay, kendi kullandığı 34 AR 490 plakalı otomobiliyle doğru seyir halindeyken iddiaya göre hızla ilerleyen bir Ferrari marka araç tarafından sıkıştırıldı. Direksiyon hâkimiyetini kaybeden Karacabay yol kenarındaki çalılık alana girdi. Kaza sırasında ölen işadamı Karacabay’ın cesedi de araçtan fırladı. Feci kaza sonrası kazaya neden olduğu ileri sürülen Ferrari de kayıplara karıştı.
Polis ekipleri işadamının cansız bedenini yolun kenarına çekerken cesedin üzerine örtülen naylonun uçmaması için de işadamının ayakkabıları naylon torbanın üzerine konuldu.
Polis kazanın oluş nedeniyle ilgili bilgi toplamaya çalışırken meraklı vatandaşlar kaza alanından uzun süre ayrılmadı. Kazayla ilgili bir görgü tanığıysa işadamının kendisini sıkıştıran Ferrari marka bir araç yüzünden direksiyon hâkimiyetini kaybettiğini ve kaza yaptığını söyledi.
Kaza nedeniyle otoyolun Ankara istikametinde trafikte aksaklıklar yaşandı. Karacabay’ın cesedi olay yerine gelen savcının incelmesinin ardından Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. (Radikal)