İddia: Kızından olan kızını da taciz etti

KARABÜK - Yenice ilçesine bağlı Yortanpazarı beldesinde kızı F.’ye tecavüz ettiği, kızından olan 17 yaşındaki torunu B.B.’ye de tacizde bulunduğu öne sürülen 52 yaşındaki Recep B. tutuklandı.
Yortanpazarı Lisesi 3’üncü sınıf öğrencisi B.B., bir süre önce yakındaki Çakıllar köyündeki evinde, bulduğu çeşitli ilaçları içtikten sonra okuluna gitti. Rahatsızlanan B.B., öğretmenleri tarafından Sağlık Ocağı’na götürüldü. İntihar girişiminde bulunan B.B., tedavisinin ardından, bir süredir nüfusta babası görünün dedesi Recep B.’nin tacizine uğradığını, postaneye gittiğinde de orada görevli H.T.’nin tacizine uğradığını anlattı.
Bunun üzerine savcılık soruşturma başlattı. Gözaltına alınan Recep B. ve postanede çalışan H.T. adlı kişi sorgularının ardından tutuklandı.   Savcılık soruşturma kapsamında B.B.’nin ablası bildiği, 34 yaşındaki annesi F.’nin de ifadesini aldı. F., 13 yaşından itibaren dokuz yıl babasının tecavüzüne uğradığını, babasından B.B.’nin yanı sıra bir erkek çocuğunun dünyaya geldiğini söyledi. F. oğlunu başka bir aileye evlatlık verdiğini söyledi. (dha)