İflas eden çiftçi cinnet getirdi

İflas eden çiftçi cinnet getirdi
İflas eden çiftçi cinnet getirdi
Adana'da iflas eden 70 yaşındaki çiftçi, karısı ve engelli kızını et doğrama tahtasıyla başlarına vurarak öldürdükten sonra intihar etti.

ADANA - Olay, saat 09.30 sıralarında Reşatbey Mahallesi Adalet Caddesi Yıldız Sitesi’nde bulunan apartmanın 10’uncu katında meydana geldi. Çiftçi Hasan Şahin, evinin balkonundan kendini boşluğa bıraktı. Beton zemine düşen Şahin olay yerinde can verdi. Polis ve sağlık ekipleri, ihbar üzerine olay yerine gelerek inceleme başlattı.

Bu sırada, Şahin ailesinin ev işlerine yardım ettiği için yedek anahtarları kendisinde bulunan apartman görevlisi, polisle birlikte eve girdi. Evde, Hasan Şahin’in eşi Selvinaz ile kızı Ayşe yataklarında ölü bulundu. İncelemede, Hasan Şahin’in, eşi ve zihinsel engelli kızını, başlarına et tahtasıyla vura vura öldürdüğü ardından da kendini balkondan attığı anlaşıldı.

İFLAS ETMİŞ

Hasan Şahin’in Adana’nın İmamoğlu İlçesi’nde çiftçilik yaptığı, nar bahçesi ve nar işleme tesisinin bulunduğu ancak iflas ettiği, bu yüzden psikolojik sorunlar yaşadığı ileri sürüldü.

Şahin’in son iki aydır apartman aidatını bile ödeyemediği de ileri sürüldü. Acı haberi alarak eve gelen aile yakınları sinir krizi geçirdi.

DHA - Fatih KARAÇALI


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  Fatih

  ,

  Aile

  ,

  adalet

  ,

  iflas

  ,

  engelli

  ,

  İnceleme