İki aileyi yutan kaza

İstanbul'dan Aksaray'a gitmek için yola çıkan iki ailenin içinde bulunduğu otomobil TEM Otoyolu Çamlıdere mevkiinde bir kamyona arkadan çarptı.

ANKARA - İstanbul'dan Aksaray'a gitmek için yola çıkan iki ailenin içinde bulunduğu otomobil TEM Otoyolu Çamlıdere mevkiinde bir kamyona arkadan çarptı.
Otomobilde bulunan ikisi çocuk yedi kişi hayatını kaybetti.
İstanbul'dan Ankara istikametine giden Ender Akbaş'ın kullandığı 34 DRR 78 plakalı otomobil, Çamlıdere mevkii 93. kilometrede arıza yaptığı için sağ şeritte park halinde bulunan Sait Ceyhan yönetimindeki 63 FF 970 plakalı kamyona arkadan çarptı. Direksiyon başındaki Akbaş'ın kaza sırasında uyuduğu ileri sürüldü. Hurda yığınına dönen otomobilde 28 yaşındaki sürücü Ender Akbaş, 29 yaşındaki eşi Fatma Akbaş ile 42 yaşındaki Necati Coşar, 37 yaşındaki eşi Havva, 11 yaşındaki kızı Ayten Coşar ve üzerlerinden kimlik çıkmayan üç yaşındaki bir kız çocuğu ile yedi yaşlarında bir erkek çocuğu hayatını kaybetti.
Düğüne gidiyorlardı
Yetkililer, kazada ölenlerin İstanbul'dan Aksaray'a bir yakınlarının düğününe gittiklerini söyledi. Kazanın meydana geldiği bölgede, otomobilden çevreye yayılan hediyelik eşyalar dikkat çekti.


    http://www.radikal.com.tr/7526627526620

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.