İki 'görünmez' kazada iki ölüm

Kütahya'da bir kamyonun kasasındaki kalaslardan biri, solladığı traktörün römorkuna düştü, römorkta bulunan bir kişi hayatını kaybetti üç kişi ise yaralandı.

KÜTAHYA/ORDU - Kütahya'da bir kamyonun kasasındaki kalaslardan biri, solladığı traktörün römorkuna düştü, römorkta bulunan bir kişi hayatını kaybetti üç kişi ise yaralandı. Ordu'nun Ünye ilçesinde, bir otomobilin çarptığı merdivenin yıkılan duvarı altında kalan kadın öldü.
Kütahya'da Kazım Uslu yönetimindeki kamyon, Okçu Köyü yakınlarında, Ahmet İpek'in kullandığı traktörü sollarken, kasasında bulunan kalaslardan biri traktörün römorkuna düştü. Römorktaki 26 yaşındaki Fatma
İpek, kalasın çarpması sonucu öldü. Yaralanan Fatma Kayırmaz, Şerife ve Esra İpek Kütahya Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Gözaltına alınan kamyon sürücüsü Kazım Uslu tutuklandı.
Ordu'nun Ünye ilçesinde de Hüsnü İpek yönetimindeki otomobil, Yüceler Köyü'nde, kontrolden çıkarak yol kenarındaki bir evin merdivenlerine çarptı. O sırada merdiven altından geçen pis su borusunu onaran 50 yaşındaki Huriye Bölükbaş, yıkılan merdiven duvarının altında kaldı. Bölükbaş yaşamını yitirirken sürücü İpek gözaltına alındı.


    http://www.radikal.com.tr/7449057449050

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.