İki gün İstanbul trafiğine dikkat!

Kadıköy İskele Meydanı'nda bugün yapılacak miting ve yarın Boğaziçi Köprüsü'ndeki 2005 WTA İstanbul Cup Tenis Turnuvası ile Belgratkapı'da yapılacak İstanbul'un Fethi'nin 552. yıldönümü kutlama provası nedeniyle bazı trafik önlemleri alındı.

İSTANBUL - Kadıköy İskele Meydanı'nda bugün yapılacak miting ve yarın Boğaziçi Köprüsü'ndeki 2005 WTA İstanbul Cup Tenis Turnuvası ile Belgratkapı'da yapılacak İstanbul'un Fethi'nin 552. yıldönümü kutlama provası nedeniyle bazı trafik önlemleri alındı.
2005 WTA İstanbul Cup Tenis Turnuvası kapsamında yarın dünyanın ünlü tenisçilerinden Venus Williams'ın da katılımıyla saat 07.00 ile 07.30 arasında Boğaziçi Köprüsü'nün Asya'dan Avrupa'ya gidiş yolunda 30 dakikalık gösteri maçı yapılacak. Bu nedenle yarın saat 06.00'dan itibaren tenis maçı bitimine kadar Asya'dan Avrupa istikameti trafiğe kapatılacak. Asya'dan Avrupa istikametine geçecek araçlar, Avrupa'dan Asya istikameti geliş yoluna eklenecek ilave şeridi kullanabilecek.
Kadıköy ve Belgratkapı
Kadıköy İskele Meydanı'nda bugün yapılacak gösteri nedeniyle, mitingin sona ereceği saat 17.00'ye kadar trafiğe kapatılacak yol ve alternatif güzergâhlar şöyle: "Tıbbiye Caddesi'nden Kadıköy'e geliş Et Balık Kurumu
önünden kesilerek Orgeneral Şahap Gürler Caddesi'ne verilecek. Söğütlüçeşme'den gelen trafik akımının Moda istikameti kesilecek, trafik akımı Rıhtım Caddesi üzerinden Orgeneral Şahap Gürler Caddesi'ne verilecek. Yarınki fetih kutlaması provası nedeniyle, Topkapı, Silivrikapı, Belgratkapı, Yedikule ve Zeytinburnu'nda bazı yollar 09.00'dan itibaren trafiğe kapatılacak.


    http://www.radikal.com.tr/7460317460310

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.