İki kez dövdü bırakıldı üçüncüde ne olacak?

İki kez dövdü bırakıldı üçüncüde ne olacak?
İki kez dövdü bırakıldı üçüncüde ne olacak?

Ayrılmak istediği eşinden bir haftada iki kez dayak yiyen Hatice Akçomak, şikâyetçi olmadı... Akçomak, ikinci dayaktan sonra da serbest. FOTOĞRAFLAR: DURMUŞ SEVİNDİK / DHA

ZONGULDAK - Boşanmak isteyen eşi 25 yaşındaki Hatice Akçomak’ı geçen hafta sokak ortasında yumruklayarak hastanelik eden 27 yaşındaki Murat Akçomak, aynı nedenle tartıştığı eşini bu sefer de otomobilde döverken gözaltına alındı.
Murat Akçomak, 5 Eylül’de kentin en işlek caddesi Gazipaşa’da yürürken kendisinden boşanmak istediğini söyleyen eşinin göğsüne yumruk attı. Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen sağlık ekipleri Hatice Akçomak’ı hastaneye kaldırırken, eşi Murat Akçomak gözaltına alındı. İfadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Murat Akçomak, dün akşam bu kez otomobilin içinde eşini dövdü. Kozlu Beldesi’nden Zonguldak kent merkezine giden otomobilin içindeki sürücünün, yanındaki kadına vurduğunu görenler polise ihbarda bulundu. Polis, İl Emniyet Müdürlüğü önündeki kavşakta otomobili durdurdu. Hatice Akçomak boşanma konusunda tartıştığı eşinin kendisini dövdüğünü ettiğini ancak şikayetçi olmak istemediğini söyledi. Zonguldak Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen Hatice Akçomak ve Murat Akçomak, polis merkezindeki ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. (dha)