İkinci baharları kısa sürdü

Dağılan ailesini 28 yıl sonra bir araya getiren gencin mutluluğu kısa sürdü. Banyoda şofbenden sızan gazdan zehirlenerek ölen gencin annesi de 51 gün sonra aynı şekilde can verdi.
Haber: BURAK GEZEN / Arşivi

ÇANAKKALE - Dağılan ailesini 28 yıl sonra bir araya getiren gencin mutluluğu kısa sürdü. Banyoda şofbenden sızan gazdan zehirlenerek ölen gencin annesi de 51 gün sonra aynı şekilde can verdi.
28 yıl önce oğulları Erkan küçükken ayrılan balıkçı Ahmet Gün ve Gülten Gün, ikinci evliliklerini yaptı. Bu evliliklerinden de çocukları
olan Gün çiftinden Gülten Gün'ün eşi 10 yıl önce öldü. Ahmet Gün de eşinden ayrıldı. Annesiyle yaşayan Erkan Gün, anne ve babasını yeniden bir araya getirmek için yıllarca çaba harcadı. "Annemle babam barışsın, ölsem de gam yemem" diyen Erkan Gün'ün bu isteği sonunda gerçekleşti. Gülten ve Ahmet Gün 4 ay önce yeniden evlenerek Çanakkale'nin Ezine ilçesine bağlı Yeniköy'de birlikte yaşamaya başladı.
Ancak 28 yıl aradan sonra bir araya gelen aileyi ölüm ayırdı. Erkan Gün, 26 Aralık'ta girdiği banyoda karbonmonoksit zehirlenmesi sonucu öldü. Bir düğün için gittikleri Çanakkale'den eve dönen aile oğullarının cesediyle karşılaştı.
Evlat acısıyla perişan olan çift, 14 Şubat'ta, Ahmet Gün'ün ikinci evliliğinden olan oğlu Şakir Gün'ün düğününe gitti. Dün evlerine dönen çiftten önce Ahmet Gün, o çıktıktan sonra da eşi Gülten Gün banyoya girdi. Ahmet Gün, eşinin uzun süre çıkmaması üzerine girdiği banyoda Gülten Gün'ün cansız bedeniyle karşılaştı. Anne Gün'ün de oğlu Erkan gibi karbondioksiz zehirlenmesi nedeniyle öldüğü belirtildi.


    http://www.radikal.com.tr/7382327382320

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.