İkinci fakülte için son gün yarın

Anadolu Üniversitesi'nin açıköğretim sistemine göre eğitim verilen iktisat, işletme ve açıköğretim fakültelerinde ikinci üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin kayıtları yarın bitiyor.

ESKİŞEHİR - Anadolu Üniversitesi'nin açıköğretim sistemine göre eğitim verilen iktisat, işletme ve açıköğretim fakültelerinde ikinci üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin kayıtları yarın bitiyor. Yükseköğretim kurumlarının örgün herhangi bir lisans programına kayıtlı öğrencilerle bu programlardan mezun olanlar, okumakta veya mezun oldukları alanlarda olmamak üzere lisans veya ön lisans programlarının 1. sınıfına kayıt yaptırabilecek. Yükseköğretim kurumlarının örgün herhangi bir meslek yüksekokulu ön lisans programına kayıtlı öğrencilerle bu programlardan mezun olanlar da alanları dışında sadece açıköğretim fakültesi ön lisans programlarının 1. sınıfına kayıt olabilecek.
İkinci üniversite için müracaat edenlerin başvuruları, internet ve AÖF bürolarından olmak üzere iki aşamada kabul edilecek. Belgelerini hazırlayan öğrenciler, yarın mesai saati bitimine kadar açıköğretim fakültesi bürolarına kayıt yaptırma şansına sahip olacak.


    http://www.radikal.com.tr/7639917639910

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.