İkinci kattan kavgaya atladı!

İkinci kattan kavgaya atladı!
İkinci kattan kavgaya atladı!
Adana'da ara sokaktan bisikletiyle ana yola çıkan 7 yaşındaki çocuğa çarpıp yaralayan minibüs şoförü 44 yaşındaki Şemsettin Tağaş'a mahalleli meydan dayağı attı.

ADANA - Düğün organizatörlüğü yanan Şemsettin Tağaş ile kardeşi 40 yaşındaki İbrahim Tağaş 15 Eylül 'de işyerine giderken plakası açıklanmayan minibüsle, ara sokakta aniden yola çıkan ilkokul öğrencisi M.S.'ye çarptı. Çarpmanın etkisi ile dengesini kaybedip minibüsün altına giren çocuk yaralandı. Tağaş ile kardeşi yaralanan çocuğa yardım etmek için minibüsten indi. Bu sırada 112 Acil Servis'i arayıp ambulans istedi.

Sokaktaki bir güvenlik kamerasına saniye saniye kaydedilen kazadan sonraki koşuşturma sırasında Hızır Taşçı ile oğlu Ergün Taşçı, minibüs sürücüsü ile kardeşine saldırdı. Tekmeli yumruklu saldırıya uğrayan Şemsettin Tağaş ile kardeşi İbrahim Tağaş, kaçmak istese de kalabalığın arasından kurtulamadı. Ağaç parçalarıyla dövülen Şemsettin Tağaş'ın sol kolu kırıldı. Bazı vatandaşların yardım ettiği Tağaş kardeşler minibüslerine bindirilerek olay yerinden gönderilmek istendi.

Ancak öfkeli grup bu kez minibüse sopalarla saldırdı. Bu sırada bir genç 2'nci kattaki evlerinin balkonundan minibüsün üzerine atlayıp, pencereden kardeşleri yumrukladı. Öfkeli grubun arasından güçlükle çıkan Tağaş kardeşler Adana Devlet Hastanesi'ne gitti. Kolu kırılan Şemsettin Tağaş, ameliyat edildi.

üçük çocuk da götürüldüğü hastanede ayakta yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi.

Gözaltına alınan Hızır Taşçı ile oğlu Ergün Taşçı da ifadelerinin ardından serbest bırakılırken, savcılık soruşturma açtı.

Koluna platin takılan Tağaş, "Bana saldıranlar da çarptığım çocuk da komşum. Üstelik çocuk aile dostumuzun oğlu. Ben ona çarpmadım, o bisikleti ile gelip aracın altına girdi. Yardım etmek için durunca da saldırıya uğradık. Meydan dayağı yedik, hepsinden şikayetçiyim" dedi. (dha)


  http://www.radikal.com.tr/115565711556575

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Adanalığ, Allahın adamıyığ - velmas75

  Minibus çocuğa çarpmamış, çocuk minibuse çarpmış. Sürücü yapması gereken ne ise onu yapmış. Durmuş inip çocuğa ambülans çağırmış. Daha ne yapsın? İkinci kat tan atlayan kaza sonrası araca zarar vermiş. Sürücüye saldırmış. Araç sahibi kendini korumuş. Aracın hasarını mahkmeme önüne koyduğunda, aklı başına gelir ama geç olur sanırım.

  ŞU OBESE KAMERALARI ICAT EDEN EN SON PEYGAMBER - pispor

  Yoruma gerek var mı minibüs yüzde yüz suçsuz çocuğun dikkatsız çıkışı neyse çocuk sağ salim atlatmış ama o kabadayıların minibüs içindekilere saldırması resmen bir vahşet yazıklar olsun bunlar linç güruhu ya

  James Bond gibi... - haluk98

  ikinci kattan atlarsa,benim adanali delikanlim atlar.Bakarmisiniz kareye? görende canini kurtarmak icin atliyor zannedecek! Cocuga carpmasi üzücü tabiiki minübüsün,ama anayolda cocuk nasil bisiklet kullandi acep,birde bunu arastirmakta fayda var! Nafile,adanali delikanlimi tatana askolsun,deli danalar misali yitirmis kendini artik.Kolaymi delikanli olmak? hele hele adanali delikanli olmak! Türkiye,yasadigim avrupa,hatta ve hatta tüm dünya,bu adanali delikanlimla gurur duymasinda ne yapsin simdi...!!!

  ... - Selosl

  Fenomen olacak bir video :)

  KOMSU ILISKILERI! - palenke

  iyiki minübüstekiler aile dostunun cocuguna carpmislar,yoksa kimbilir daha neler olurdu.