İkinci kez yaraladı, "öldü mü?" diye sordu

İkinci kez yaraladı, "öldü mü?" diye sordu
İkinci kez yaraladı, "öldü mü?" diye sordu
Adapazarı'nda otomobilde tartıştığı ve 8 yıl birlikte yaşadığı oryantal sevgilisi, 33 yaşındaki Mualla Akça'yı ikinci kez ağır yaralayan 38 yaşındaki Aşkın Traş, sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanırken, yakaladığında polislere "O öldü mü?" diye sorduğu belirtildi

ADAPAZARI - Adapazarı’nda bir gazinoda oryantal, Mualla Akça’yı geçen hafta alnından vuran Aşkın Traş, daha sonra kaçtı. Ağır yaralı olarak İstanbul ’a sevk edilen 1 çocuk annesi kadın makineye bağlı olarak yaşatılırken, Aşkın Traş, Adapazarı’nda saklandığı evde yakalandı. Aşkın Traş, polisler tarafından gözaltına alındıktan sonra getirildiği Sakarya Emniyet Müdürlüğünde "O öldü mü?" diye sordu.

YENİDEN BİRLİKTE YAŞAMA TEKLİFİNİ REDDETMİŞ

Poliste ifade veren Aşkın Traş’ın, Mualla Akça ile yeniden birlikte yaşamak istediğini ancak Mualla Akça’nın bu teklifi kabul etmemesi nedeniyle vurduğunu söylediği ifade edildi. Mualla Akça’yı 20 Ocak 2012 tarihinde de Adapazarı’nda bir kuaför dükkanında pompalı tüfekle de yaralayan Aşkın Traş çıkartıldığı mahkemece tutuklanmış, daha sonra tahliye edilmişti.(dha)