İmirzalıoğlu'ndan 'tutsaklık' açıklaması

İmirzalıoğlu'ndan 'tutsaklık' açıklaması
İmirzalıoğlu'ndan 'tutsaklık' açıklaması
Geçtiğimiz günlerde ünlülere yapılan narkotik operasyonunda gözaltına alınan Kenan İmirzalıoğlu'nun yaptığı iddia edilen açıklama sosyal medyayı salladı. Ancak, İmirzalıoğlu birçok gazete ve internet sitesinde yayınlanan bu açıklamayı menajeri aracılığıyla yalanladı.

Radikal.com.tr -  İmirzalıoğlu’nun menajeri Burak Mirza yapılan açıklamanın Kenan İmirzalıoğlu’na ait olmadığını söyleyerek "Kenan Bey böyle bir açıklama yapmadı" dedi.

İnternette dolaşan ve İmirzalıoğlu'nun yalanladığı açıklama şöyle; "Adı özgürlük diyorlar. Hayatımızı inceleyip özelimizi dinleyip sonra da pardon yanlış anladık deyip adaleti kendileri tayin edip sonrada özgürsün diyorlar. Bence bunun adı özgürlük değil tutsaklıktır... Sevgilerimle KENAN İMİRZALIOĞLU"

Kenan İmirzalıoğlu'nun avukatı da Hürriyet'e konuyla ilgili bir açıklama yaptı

Müvekkilimiz Sn. Kenan İmirzalıoğlu'nun, yürütülen bir soruşturma kapsamında Savcılık Makamınca alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldığı kamuoyunun malumudur. Bir kaç gündür yazılı basında ve sosyal medyada, müvekkilimizce söylendiği izlenimi yaratılan gerçek dışı ifadeler yer almaktadır.
Hemen belirtmek gerekir ki; müvekkilimizin facebook ve twitter başta olmak üzere hiç bir sosyal platforma üyeliği bulunmamaktadır.
Bu itibarla; gerek yazılı basında, gerekse sosyal platformlarda müvekkilimiz adıyla yapılan tüm açıklamalar asılsızdır.
Bu konuda, müvekkilimiz ve vekilleri dışında yapılacak açıklamalara itibar edilmemesini önemle rica ederiz.
Kamuoyunu yanlış yönlendirme amacına matuf, bilgi kirliliği yaratan ve müvekkilimizin kişilik haklarını ihlal eden bu yayınlar hakkında yasal başvuru hakkımızı saklı tutuyoruz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Kenan İmirzalıoğlu
Vekili
Av. İbrahim Şahinkaya

TATİL İÇİN BARCELONA'YA GİTTİ
Sosyal medyada yer alan açıklama hakkında konuşmayan İmirzalıoğlu bugün Türk Hava Yolları’na ait bir uçakla Barcelona’ya gitti.


  http://www.radikal.com.tr/114556311455635

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  OZGURLUK VE CESARET - Equalizer001

  Ister kadin olun ister erkek, ister entel olun ister dantel, ister actor olun ister director, ister karadayi olun ister akdayi, adaletsizlige karsi cikacak cesaretiniz yoksa; hic bir sey yapamazsiniz ve topluma karsi rezil olmaktan asla kurtulamazsiniz. Bunu dedimse; adaletsizlige karsi cikmanin zamani gecmis demek istemedim. Kenan Imirz-Ali-Oglu icin hala firsat penceresi aciktir. Manager?nin arkasina saklanacagina; Filimlerde yaptigin gibi cik adaletsizligin karsisina erkek gibi mucadele ver. Aydin ve financial durumu iyi olan bir sanatkar olarak Turkiye?de sen bu mucadeleyi veremezsen, kim verecek? "Özgürlük, onu savunmak cesaretini taşıyanların hakkıdır."__Pericles

  Devrimsel sanat - Amedi botan

  Halkın sanatı halk içindir.... Bu söz yerinde olmalıdır buna görede halk sanatını yapan kişiler Toplumsal sosyo-kültürel ve sosyo-politik gerçeklikleri gözardı edemezler bunu icra edecek Kişiler veya sanatçılar varsa gerçek halk sanatçıalrıdırlar... DEvrimci sanat üretmek ne yazıkki bugün TR' de saysak bir elin parmaklarını geçmez....... Yılmaz güneylerin, Ahmet kayaların, Kazım koyuncu, Grup yorummunzurlar v.s bunlar gerçek halk sanatçılrıdırlar..... Bir toplumda sosyal ve politik sorunlar varsa bnlar elbette sanatta işlenecek edebiyatta işlenecek ve özgürlükleri savunacak..... Kenanlar, Apaklar, sezerler, Halkın yanında yer almalıdırlar ama olamazlar..

  DUSUNCE-IFADE OZGURLUGU VE SANATKAR - Equalizer001

  Radikal: ?İmirzalıoğlu birçok gazete ve internet sitesinde yayınlanan "Adı özgürlük diyorlar. Hayatımızı inceleyip özelimizi dinleyip sonra da pardon yanlış anladık deyip adaleti kendileri tayin edip sonrada özgürsün diyorlar. Bence bunun adı özgürlük değil tutsaklıktır? sozunu soyledigini menajeri aracılığıyla yalanlamistir.? Kenan Imirzalioglu, keske sozunun arkasinda dursaydi ve Turkiye?de ifade ozgurlugunun var olup olmadigini test etseydi. ?Sanatkar, toplumda uzun mücadele ve gayretlerden sonra alnında ışığı ilk hisseden insandır.? __ M. K. Ataturk

  HAKLISIN İMİRZALİ OĞLU - pispor

  bey efendiye Şafak Sezer gibi gidip el etek öpenleri ne göz altına alıyorlar nede özel hayatlarına karışıp "Pardon"demiyorlar eh ne yapacaksın her kişilik fırıldak olamadığı gibi eyvallah ta demiyor önemli olan inandığın yoldan inandığı yürümen gerisi gözdağıdır ne oldum hastalığıdır ne der Pirlerin piri Sultanların sultanı Pir sultan Yürü bre Hınzır paşa yürü senin de bir gün çarkın kırılır güvendiğin iktidar yıkılır

  ... - X120

  Canını sıkma sen Karadayı'cığım, herkes olan bitenin farkında. Bir yanda Şafak Sezer, Doğuş, İsmail Türüt, diğer yanda sen, Halit Ergenç, Alabora, Zizek, Chomsky, Fazıl Say, Ferzan Özpetek, Livaneli ...Kimin ne olduğu, kültürü, bilgisi, hangi çağda yaşadığı belli kardeşim. Hiç boşuna Chomsky'nin bile anlatmaya yetmediği mesajı Türütçülere anlatmak için kendini yorma.