İnadına Aşk 6. bölüm Açelya Topaloğlu kimdir?

İnadına Aşk 6. bölüm
 Açelya Topaloğlu kimdir?
İnadına Aşk 6. bölüm
 Açelya Topaloğlu kimdir?
FOX Tv'nin sevilen dizisi İnadına Aşk bu akşam 6. bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Defne ve Yalın aşklarını itiraf edebilecek mi? Detaylar haberimizde...

Başrollerinde Açelya Topaloğlu, Can Yaman ve Nilay Duru gibi genç oyuncuların bulunduğu, yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği Fox Tv’nin sevilen dizisi İnadına Aşk’ta olaylar kızışmaya başlıyor.

6. Bölümde neler olacak?

Defne’nin yaptığı numara başına çok işler açar. Kendi başına açtığı iş yetmemiş gibi, Yalın’ın da sakat kalmasına sebep olunca, kaçacak yeri kalmayan Defne cezasına razı gelir. Bu ceza Defne’yi hiç ummadığı bir sürprizle karşı karşıya getirecektir. Yeşim ve Çınar’ın ise aralarında ki aşkı çok büyük bir sınav beklemektedir. Toprak engeliyle karşılaşan iki aşık ciddi anlamda yol ayrımına gelirler. Diğer tarafta ise Ezgi’nin peşinde dolaşan Deniz, sonunda Ezgi’yi pes ettirip kahvaltı sözü alır. Ancak Deniz’i gittiği yerde , Ezgi tarafından hazırlanan farklı bir sürpriz beklemektedir.

İnadına Aşk’ın Defne’si Açelya Topaloğlu kimdir?

Açelya Topaloğlu  19 Kasım 1986, İzmir doğumlu, Türk dizi oyuncusu.

Küçüklüğünden beri dansla ilgilenen Açelya Topaloğlu,  bir süre Anadolu Ateşinde bulunmuştur.

Üniversite yıllarında ise oyunculuğa yönelen Topaloğlu, Kaçak Gelinler dizisindeki Almila Peker rolü ile ünlenmiş, bir çok reklam filmi ve dizide rol almıştır.

Şu sıralar İnadına Aşk dizisinde Defne Barutçu karakterini canlandırmaktadır.