İnadına Aşk son bölüm!

İnadına Aşk son bölüm!
İnadına Aşk son bölüm!
Fox TV'nin sevilen dizisi İnadına Aşk 8. Bölümünde neler olacak?  Yalın kardeşi Yeşim'in Çınar ile olan ilişkisine ne tepki verecek?  Ormanda kaybolan Defne bulunabilecek mi? Ayrıntılar haberimizde.

Osman Sınav’ın yönettiği ilk komedi dizisi olan İnadına Aşk’ın yapımcılığını Sinegraf üstleniyor. Başrollerini Açelya Topaloğlu ve Can Yaman’ın paylaştığı dizi, her Perşembe saat 20.00’da Fox’ta ekrana geliyor.   Bugün yayınlanacak yeni bölümde Yalın Yeşim ile Çınar’ın ilişkisine sert tepki veriyor. Onlar birlikte olmasın diye Defne ile arasına mesafe koymaya kara veriyor. Defne ise bu aşk’ın yürümesi taraftardır. Ancak Defnenin yaptığı plan eline yüzüne bulaşıyor ve ormanda kayboluyor. Defnenin kaybolması Yalın’ın duygularını harekete geçirebilecek mi?

DİZİNİN KONUSU

Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle başlar. Asıl kıyamet Defne’nin maço ağabeyi, Çınar’ın Yalın’ın kız kardeşi Yeşim’e aşık olmasıyla kopacaktır!

7. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yalın, Çınar ve Deniz, ortadan kaybolan kızların peşine düşerler. Şile'de Ezgi'yi bekleyen geçmişinden gelen tatsız sürpriz, kızların oradan aceleyle uzaklaşmasına sebep olur. Nereye gideceklerine karar vermeye çalışırlarken, Defne, Yalın tarafından kıskıvrak yakalanır. İstanbul 'a dönmek istemeyen Defne'ye Yalın'ın önerdiği çözüm her şeyin daha da karışmasına yol açacaktır.

OYUNCU KADROSU

Defne Barutçu-Açelya Topaloğlu

Defne, çok zeki, çok inatçı ve çok geveze bir Laz kızıdır. Her durumda haklıdır ve çenesiyle insanları bezdirip istediğini elde etmek konusunda bir dünya markasıdır. Bu konuda o kadar yeteneklidir ki, kainatın en maço ailesi olan Barutçuları ikna edip İstanbul'da okumayı, bölümünü birincilikle bitirerek bilgisayar mühendisi olmayı ve hayallerinin şirketi Arass Teknoloji'de işe kabul edilmeyi başarmıştır. Bu büyük başarı hikayesinden sonra artık sıra aşktadır ve Defne birbirinden maço üç abiyle büyüdüğü için haklı olarak aşık olacağı erkeğin son derece açık görüşlü ve romantik bir adam olmasını beklemektedir. Ancak Arass Teknoloji'nin güçlü patronu Yalın Aras'la karşılaşmak, Defne'nin hayatında ilk defa çaresiz kalmasına yol açar.

Yalın Aras-Can Yaman

İstanbullu asil bir ailenin torunu olan Yalın Aras, Arass Teknoloji’nin dahi patronudur. Modern bir aileden geldiğine bakmayın, Yalın Aras aslında tam bir dağ adamıdır. Kod yazmak dışındaki en büyük zevki dağda, ormanda dolaşmak ve avlanmaktır. Birlikte çalıştığı kuzeni Deniz Aras’ın aksine, sosyallikten nasibini almamıştır. Tatlı dil denen şeyden haberi yoktur. Hayatta en sevdiği insan olan kız kardeşi Yeşim'le bile iletişimi, kızın elbiselerine homurdanmaktan ibarettir. Yalın'ın kadınlarla olan mesaisi, arada tek gecelik ilişkilerden ibarettir. Kadınların erkekler kadar başarılı ya da zeki olabileceğine pek ihtimal vermez. Aşka inanmaz, romantizmin yakınından geçmez. Ancak Arass Teknoloji'ye bir bomba gibi düşen Defne, Yalın'ın ilk defa bir kadın hakkında kafa yormasına yol açar.

Yeşim Aras-Nilay Duru

Yeşim, Yalın'ın nazlı kardeşi, Aras ailesinin sevimli entrikacı prensesidir. Arass Teknoloji'de satış ve pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak çalışan ve ailenin sosyal medya yüzü olan Yeşim, tüm şirinliği ve numaracılığı ile dedesi Süreyya bey’in gözde torunudur. Kuzeni Deniz'le de arası çok iyidir ve yeri geldiğinde onu entrikalarına ortak olmaya zorlamaktan geri durmaz. Defne'yi görür görmez seven ve en yakın arkadaşı ilan eden Yeşim'in hayatta tek tahammül edemediği şey, öküz modeli erkeklerdir. Ama Defne'nin abisi Çınar'la ilk karşılaştığı an, bir öküze deli gibi aşık olduğunu anlar. 

Çınar Barutçu-Eren Vurdem

Karadenizli bir ailenin ortanca oğlu olan Çınar, bir gemi mühendisidir ve ailesinin Trabzon'da sahip olduğu tersanenin İstanbul ofisini yönetmektedir. İşi dışındaki hayatını küçük kız kardeşi Defne'ye bekçilik etmeye adamıştır ve bu konuda maçoluğun en şaheser örneklerini başarıyla sergilemeyi sürdürmektedir. Bir anda parlayan öfkesiyle, hayatını zehir ettiği kardeşinin üzülmesine dayanamayan kocaman yüreğiyle, cin gibi zekasıyla tam bir ‘Laz uşağı’ olan Çınar'ın hayatta en önem verdiği şey ailesi ve muhafazakar değerleridir. Ancak kardeşine asıldığını düşündüğünü Yalın'ı dövmek için Arass Teknoloji'ye gittiği gün Yeşim Aras'la karşılaşınca, dünyası alt üst olur.

Deniz Aras-Cem Belevi

Arass Teknoloji’nin iki dahi çocuğundan biridir. Yalın'la birlikte kurduğu şirketin bel kemiği olan Deniz, dedesi ve kuzenleriyle birlikte aynı evde yaşamaktadır. Annesiyle babasını bir kazada kaybeden, kardeşi Nehir'i de eğitim için Amerika'ya gönderen Deniz, kendisini eğlenceye vurmuştur. 

Pembe Barutçu-Bilge Şen

İşte olay kadın Çok genç yaşta kocasını kaybeden Pembe Sultan tek oğluyla hayata tutunma çabasını büyük bir kuvvetle vermiştir. Karadeniz’in güçlü kadınının en büyük örneği olan Pembe Sultan, önce gelinini ardından oğlunu da kaybedince, tüm hayatını torunlarına adamıştır ikinci kez. Pembe Sultan’ın karakterinde tek bir doğru vardır. “Ben asla yanlış olmam.” O her zaman haklıdır. Nokta. 

Süreyya Aras-Selim Gürata

Bir İstanbul beyefendisi, Soylu bir mücevher tasarımcısı. Asilzade. Süreyya Bey, kuralcı bir adamdır. Torunlarıyla birlikte yaşadığı köşkte, kendi belirlediği kurallara uyulmasını beklemekte, aşırılıklara asla izin vermemektedir. Aldığı terbiye ve eğitim gereği sevgisini çok fazla belli edemeyen Süreyya Bey’in tabularını tek yıkan kişi, prenses torunu, cici kızı Yeşim’dir. Süreyya Bey bu ailenin mihenk taşı, bel kemiğidir.