İnci Sözlük'çülerden Justin Bieber kandırmacası

İnci Sözlük'çülerden Justin Bieber kandırmacası
İnci Sözlük'çülerden Justin Bieber kandırmacası
Bu sabah Twitter'da Justin Bieber'ın yazdığı söylenen mesaj, İnci Sözlük'çülerin oyunu çıktı.

Radikal.com.tr - Justin Bieber'ın hesabından yapıldığı iddia edilen Twitter mesajı ortalığı karıştırdı.

Sabah saatlerinde Twitter'a girenler, dün akşam İTÜ Stadyumu'nda konser veren genç şarkıcı Justin Bieber'ın yazdığı iddia edilen bir Twitter mesajının ekran görüntüsüyle karşılaştı.

Ekran görüntüsü gittikçe yayılırken, Bugün öğle saatlerinde bu mesajı Justin Bieber'ın göndermediği, İnci Sözlük üyelerinden birinin bunu Photoshop programıyla yaptığı ortaya çıktı.

Kanadalı ünlü popçu Justin Bieber'ın Twitter mesajında "Bu muhteşem gece için Türk kızlarına teşekkür ederim ama aynı şeyi ter kokuları için söyleyemem!" yazıyordu.

Medyafaresi'nin iddiasına göre, ünlü prodüktör Erol Köse, İstanbul ’da konser veren Justin Bieber’ın Türk kızlarını aşağılayan bir tweet yazdığını, ardından panikleyip bunu sildiğini iddia etti.

 


  http://www.radikal.com.tr/113207811320784

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  HALTETMİŞSİN - Selimserincan

  Ağzına biber sürerim.O senin kendi kokun.

  Panik! - amaurot

  Ter kokmuyorsanız panik yok! Yok eğer gerçekten ter kokusu varsa- ki ayak kokusu da cabası olamk üzre var- Biber'e ya da inci sözlükçülere feromon saçtıklarını yazdıkları için parlamak yerine bir dermatologtan yardım alıp mücadeleye başlamak daha akıllıca değil mi!

  Ter kokusu - 14Bernard

  msg i kim atmis onemli degil.Gercek su ki; bu ter kokusu polemigi maalesef dogru.Kizlar degil herkes ter kokuyor ve cok ama cok kotu bu olay.Uzuluyorum ama gercegide yazalim ki insanlar ceki duzen versin kendilerine.Kuafore gidersin sacini yikayan,fon ceken,manikur yapan ter kokar.Hem de enluks salon da,Lokantaya gidersin servis elemani ter kokar,Plaj da ter kokarmi insan vallahi kokar benim canimin cani memleketimde.Toplu tasima araclarini cok kullanan kisiyim.inene kadar kolanyali mendil burnumda.Camiye gidersin mis kokmak gerekirken ter kokusundan namaz kilamassin ha bir de ayak kokusu bonus.Allah adina lutfen bu ter kokusuna da bir kamu spotu yokmu?!!!!!Ha sakin kaplumbaga cikmis kabini beyenmiyor diye dusunmeyin.Uzulerek tenkit ediyorum.Ulkemi de insanini da sevmekten oluyorum ama dogrusu da ter kokuyor cogunluk.

  ne bibermiş - AHMETCE

  ne bibermiş ama olay oldu her yaptığı tamamen menajerleri tarafından özel hayatı sevgilileri ile suni bir şöhret yaratılmış çok güzel piayasaya sunulmuş eee tabi bu kadar güzel süslenmiş bir şöhretin istanbulda olmaması ve kızlar tarafından ilgi görmemesi mümkün müdür tabiki de hayır zira 18 yaşında bir tıfıldan sanatın ve yeteneğin yaşandığı muazzam bir konser beklemekte abesle iştigaldir dileğim gerçek sanatçılarında bu kadar ilgi görmesi ve hakkettikleri yerelere gelmesidir