İngiliz kızlar kolay, Türk kızlarına yalan söylemek gerekiyor!

İngiliz kızlar kolay, Türk kızlarına yalan söylemek gerekiyor!
İngiliz kızlar kolay, Türk kızlarına yalan söylemek gerekiyor!
Marmaris'e tatile gelen 16 yaşındaki İngiliz Faye Jones ile kayıplara karışan 22 yaşındaki Türk garson Murat Can Ertani İngiliz Daily Mirror gazetesine konuştu.

İki ülkede de gündem yaratan 'kız kaçırma' olayı hakkında yaptığı açıklamada kötü bir niyetinin olmadığını sadece macera olsun diye kaçtığını söyleyen Ertani, Jones’un yaşını kendisine 19 olarak söylediğini, genç kızın gerçek yaşını gazetelerden öğrendiğini ifade etti.

Gazetenin özel haber olarak yayınladığı röportajda, aslen Adanalı olan Ertani, Marmaris’e annesi ile birlikte İngiltere’den tatile gelen Faye Jones ile kısa arkadaşlıklarının ardından kaçışlarını ve sonrasında yaşadıklarını anlattı.

İşte Garson Ertani'nin İngiliz gazetesine verdiği röportajdan satırbaşları:

KIZLAR KÖTÜ ÇOCUKLARI SEVER VE O BENİM!
Yaşadıklarını “macera” olarak tanımlayan Ertani, “İngiliz kızları kolay. Türk kızları o kadar kolay değil, onlara iyi yalanlar söylemek gerekiyor. Yanımdaki kızla aşk yaşarım ama giderse her zaman yenisi bulunur. Kızlar ‘kötü çocukları’ sever ve o benim. Tek bir kadınla birkaç haftadan uzun zaman geçiremiyorum, sıkılıyorum." dedi. İngiliz kızlarına özel bir ilgisi olup olmadığı sorusuna Ertani, “güzel olduğu sürece nerden olduğu farketmez” cevabını verdi.

Polisin ve Faye'in ailesinin kayıp kızı aramalarından önce olayın ciddiyetinin farkında olmadığını söyleyen Ertani, kaçışın kendisi için tamamen bir macera olduğunu Faye’in de annesiyle İngiltere’ye dönmek istemediği için kendisiyle birlikte geldiğini iddia etti.

PİS TÜRK DEDİĞİ İÇİN SİNİRLENMİŞ

Jones ile Facebook üzerinden geçen yıl tanışıp bir yıl boyunca sohbet ettikten sonra ve ilk kez Marmaris'te karşılaştıklarını söyleyen Ertani, genç kızın ifadesini lehine değiştirmesinin ardından serbest bırakıldı. Jones, daha önce Ertani'den korktuğu için onunla kaçtığını yönünde ifade vermişti. Faye'in 15 yaşındaki arkadaşı Georgina'ya da birlikte dışarı çıktıkları bir gece tokat attığını itiraf eden Ertani bunu da Georgina'nın kendisine ‘pis Türk’ dediğini için kızgınlıktan yaptığını söyledi.

Ertani, Faye ile kaçışının ayrıntılarını ise gazeteye şöyle anlattı: “Annesine haber vermesini söyledim ama istemedi. Çok güçlü ve sakindi. Ağlamıyordu. Ben ondan daha endişeliydim. Marmaris’te yaşayan anneannesinin evinde 400 sterlini ve iPhone olduğunu söyledi. Polisler bizi bulunca, "şimdi güvendesin" dediler ama zaten güvendeydi. Geri dönmek ve annesiyle buluşmak istemedi. Yanlış hiçbir şey yapmadığımı biliyordum”


  http://www.radikal.com.tr/114247811424783

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  turkiyede bunlar suc degil! - emrey

  Iyi yapmissin tabii ki, ulkemizde tecavuze ceza verilmiyor zaten, bir odullendirmedikleri kaldi, hele 18 yas alti tecavuzlere hic ceza yok, hatta kiz Ingilizmis, gavurdur ahlaksizdir derler degil mi? Namusu bacak arasinda arayan bu zihniyetten nefret ediyorum ve bu zihniyetteki insarla ayni milliyette oldugum icin utanc duyuyorum!

  Ilginç - akrep93

  Arkadasa bir tavsiye,bir an evvel tedavi görsün.15 yasindaki kiz da ne kadar önyargiliymis öyle böylesine melek gibi bir karaktere hakaret etmis.Cuvaldizi az da kendine batirsan keske.Hertürlü pisligi yapip,övünerek anlat sonra da sinirlen.

  Kendini Rockstar Sanan Türk Erkegi - user1107643

  Marmaris'in yarim akilli gencleri, yarim akillilikta onlardan geri kalmayacak genc turist kizlar sayesinde kendilerini rockstar falan sanmaya basladilar. Türk kizlarina yalan söylemek gerekiyormus! Lafa bak! Sanki yabanci turistlere karsi cok dürüstlermis gibi! Yabanci ülkelerde erkeklerin kadinlara komplimanda bulunmalari, "ah cok güzelsin" demesi ayiplanacak bir davranis oldugu icin kizlar bu tür komplimanlari gelip Türkiye'de isitince neye ugradiklarini sasirip hemen yelkenleri suya indiriyorlar. Türk erkeklerini romantik ve samimi buluyorlar. Aradan en fazla bir ay gecince de neyin ne oldugunu onlar da anliyor zaten ama is isten gecmis oluyor tabi! Bu türden erkekleri dünyanin baska hicbir yerinde bulamazsiniz harbiden!