İnönü'de 'anlamlı' maç

Futbol Federasyonu'nun Güney Asya'daki felakete yardım amaçlı düzenlediği 'İnsanlık İçin Toptan Destek Kampanyası'nın tanıtım toplantısı dün Ceylan Otel'de yapıldı.

İSTANBUL - Futbol Federasyonu'nun Güney Asya'daki felakete yardım amaçlı düzenlediği 'İnsanlık İçin Toptan Destek Kampanyası'nın tanıtım toplantısı dün Ceylan Otel'de yapıldı.
Yarın İnönü Stadı'nda saat 20.00'de oynanacak ve biletleri 5, 10 ve 15 YTL'den satılacak olan maçta Türk ve yabancı oyunculardan olaşan iki takım karşı karşıya gelecek. Yabancı oyuncuların teknik direktörlüğünü Fenerbahçe Teknik Direktörü Chris-toph Daum ve Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi yapacak. Daum, "Bu gibi organizasyonları senede bir kez yapıp, yardıma ihtiyacı olanlara göndermeliyiz" derken Hagi de, "Bizler insan olduğumuz için, sadece insanlara yardım etmemiz gerektiğini biliyorum" diye konuştu.
Türk oyuncuların başındaki Milli Takımlar Teknik Direktörü Ersun Yanal ise, "Her yıl böyle bir organizasyon yapmak için federasyon plan yapıyor. Daum'a bu konuyu gündeme getirdiği için teşekkür ederim" dedi.


    http://www.radikal.com.tr/7365007365000

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.