İnşaatta tehlikeli 'denetim'!

İnşaatta tehlikeli 'denetim'!
İnşaatta tehlikeli 'denetim'!
Kayseri'de bir inşaat firması yetkilisinin sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım, iş ve işçi güvenliğinin nasıl hiçe sayıldığını gözler önüne serdi.

RADİKAL - Kayseri'de faaliyet gösteren bir inşaat firmasının yetkilisi Belsin bölgesindeki projelerine ait devam eden inşaatın fotoğraflarını, "Projemizin kalıp ip ölçü ve şakül kontrolü arkadaşların ellerine sağlık güzel olmuş" yazısıyla sosyal medya üzerinden paylaştı.

Feridun Doğan, inşaatta çalışan bir işçisi ile tahtaların üzerinde tehlikeli pozlar verirken, takipçilerinden 41'i bunu 'beğendi.' Diğer yandan Doğan'ın tehlikeli pozlarının yer aldığı fotoğrafların altına bazı takipçileri, "Allah kaza bela vermesin" diğeri ise, "Kardeşim dikkatli ol orası yüksek mi ne?" diye yorum yaptı. Doğan, bunun üzerine, "Yok gardaş hepsi hepsi 30 metre" yanıtı yazdığı görüldü.
DHA-Cafer ZENGİN

"İş kazalarının yüzde 90'ı kayıtlara girmiyor"


  ETİKETLER:

  Sosyal Medya

  ,

  yorum

  ,

  Medya

  ,

  Zengin

  ,

  İnşaat

  ,

  ,

  sosyal

  http://www.radikal.com.tr/131039813103981

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Olmaz böyle şey, yoksa rüyamı? - user387562

  İmam yellenirse, cemaat, defi hacet edermiş. Yerden göğe kadar haklı yere üretilmiş bu deyim. Diyelim sen çıktın, topu topu 10 dakika pür dikkat duracaksın orada. İşçi ise bütün gün orada çalışacak, elbetteki dikkat dağınıklığıda olacak. Bu yapılan, bir zamanlar Kenan Evren, göstere göstere çay içip "ne kadar radyasyon alıyorsam, o kadar iyi oluyorum" gibisinden laflar etmişti, aynen ona benziyor. Yapmayın, etmeyin, ölmek var, yataklara düşüp sürünmek var, yol göstereceğinize, yoldan çıkartmaya çalışmayın insanları.