İntihar şov kavgayla bitti: Ben size inmeyelim demiştim

İntihar şov kavgayla bitti: Ben size inmeyelim demiştim
İntihar şov kavgayla bitti: Ben size inmeyelim demiştim
Bir haftada 4 kez intihara kalkışan Bulut Heyden, son denemesinde yanına iki akrabasını da aldı. Polis tarafından ikna edilerek indirilen 3 kişi, istediklerini alamayınca "Ben size inmeyelim demiştim" diyerek kavga etti.

BURSA – Merkez Nilüfer İlçesi Emniyet Müdürlüğü 'nün karşısında yapılan Nilüfer Belediyesi hizmet binasının çatısından aşağıya taş atan üç kişi bulunduğunun ihbar edilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi gönderildi.

Çevre güvenliği alan polisler, kişilerin atlama ihtimaline karşı itfaiye ve 112 Acil Servis ekiplerini çağırdı. Hurda topladıkları kamyonetin polis tarafından bağlandığını belirten Bulut Heyden, amcasının oğlu Gökhan Heyden (20) ve eniştesi Ünal Akın (23), " Ekmek teknemizi aldınız elimizden diyerek" kendilerini ikna etmeye çalışan polislerin üzerine tuğla ve taş atmaya başladı. Kamyonetin icradan bağlandığı ortaya çıkarken, polisler yaklaşık bir saat boyunca 'aşağıya gelin kamyonetiniz polis merkezinin önünde vereceğiz' diyerek 3 kişinin inmesini sağladı.

KAMYONETİ GÖREMEYİNCE KAVGAYA BAŞLADILAR
Polisin iknası sonucu 4 katlı binadan aşağıya inen 3 kişi, polis merkezi önüne geldiklerinde araçlarını göremeyince bukez bir birlerine tekme atarak 'inmeyelim aşağıya dedik. Kim in dedi bak bizi kandırdılar' diyerek kavgaya başladı.

BAŞKA ÇATIYA ÇIKTILAR, PARA İSTEDİLER
Polis Merkezine getirilen Bulut Heyden, Gökhan Heyden ve Ünal Akın, Cumhuriyet Savcısının talimatıyla ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı. 3 kişi daha sonra Ata Caddesi üzerinde bulunan 15 katlı bir işhanının çatısına çıkarak el ele tutuşup "bize para lazım ekmek teknemizi icradan almamız gerekiyor" diye bağırmaya başladı. İşhanı yöneticilerinin 'biz size gereken parayı vereceğiz inin aşağıya demeleri üzerine 3 kişi çatıdan indi.

DHA - Hüseyin TÜCCAR