İntihara niyet lince kısmet

Eşi tarafından terk edilen Şefik Al, aynı yerde ikinci kez intihar etmek isteyince çevredekilerin tepkisiyle karşılaştı.

ŞANLIURFA - Eşi tarafından terk edilen Şefik Al, aynı yerde ikinci kez intihar etmek isteyince çevredekilerin tepkisiyle karşılaştı. Öfkeli kalabalığın linç etmek istediği Al, polis tarafından kurtarıldı.
Şanlıurfa'da yaşayan 26 yaşındaki işsiz Al, üç gün önce Sırrın Mahallesi'ndeki baz istasyonunun 50 metrelik direğine çıkarak intihar etmek istedi. Al, eşinin ve çocuğunun olay yerine gelmesi üzerine intihardan vazgeçti. Dün akşam saat 20.30 sıralarında aynı direğe bir kez daha çıkan Al, eşi eve dönmezse intihar edeceğini söyledi. Polisin üç saat süren çabasına rağmen Al direkten inmedi. Bu sırada çevrede toplananlar Al'a tepki gösterdi.
Direkten hızla indi
İki gün arayla aynı direğe çıkan Al'ın şov yaptığını belirten öfkeli kalabalık ellerine geçirdikleri taşları fırlatmaya başladı. Al, 50 metrelik direkten hızla indi. Öfkeli kalabalığın linç etmek istediği, taş sopa ve yumruk darbeleriyle yaralanan Al'ı polis güçlükle kurtararak hastanede gözetim altına aldı.
Bu sırada atılan taşların hedefi haline gelen ve kaşı yarılan polis memuru Gökhan Gün de hastaneye kaldırıldı. Polis aracının da camları kırıldı. Al, eylemi eşi kendisini terk ettiği için yaptığı söyledi.


    http://www.radikal.com.tr/7661247661240

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.