İntiharı izleyenler birbirine girdi!

Evinin penceresine çıkarak intihar girişiminde bulunan genci izlerken "Atla" diye tezahüratta bulunan bir grup ile onlara tepki gösterenler kavga etti.

İZMİR - Evinin penceresine çıkarak intihar girişiminde bulunan genci izlerken "Atla" diye tezahüratta bulunan bir grup ile onlara tepki gösterenler kavga etti.
İzmir'in Ödemiş ilçesinin Atatürk Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı'ndaki bir apartmanın 3. katında bir kişinin intihar girişiminde bulunduğu ihbarı üzerine, olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Evli ve bir çocuklu seyyar demir satıcısı 30 yaşındaki Ferit K. olduğu belirlenen kişiyi polis iknaya çalışırken, çevrede toplanan vatandaşlar da olayı izlemeye başladı. Bir süre sonra olayı izleyenlerden bir grubun "Hadi atla" demesi üzerine, bazı vatandaşlar buna tepki gösterdi. Ferit K. elinde bira şişesiyle kalabalığı şaşkın bakışlarla izlerken, polis kavga etmeye başlayan tarafları ayırarak olay yerinden uzaklaştırdı. Bu sırada bir komşusu gizilce geçtiği balkondan Ferit K.'yı içeri çekerek kurtardı.