İpek Medya çalışanları, polise kimlik göstererek işyerlerine girebildi

İpek Medya çalışanları, polise kimlik göstererek işyerlerine girebildi
İpek Medya çalışanları, polise kimlik göstererek işyerlerine girebildi
Kayyum atanan KOZA-İPEK Yayın Grubu'nda programlar iptal oldu. Kimsenin bilgi vermediği İstanbul'daki binaya gelen çalışanlar polise kimlik gösterip içeri girebiliyor.

KOZA-İPEK Yayın Grubu’na ait Kanaltürk TV, Bugün TV ile Bugün ve Millet gazetelerinin bulunduğu Mecidiyeköy’deki binasında polis geniş güvenlik önlemi aldı. Hürriyet'ten Fırat Alkaç'ın haberine göre kanal binası önünde 2 TOMA aracı hazır bekletildi, binanın girişi ise bariyerlerle kapatıldı. Çok sayıda çevik kuvvet polisi binanın çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı. Polis ekipleri binanın girişinde, X-ray cihazlarının bitişiğinde, kimlik kontrolü yaptı. Binada çalışan gazeteciler boyunlarına kurum kartını takıp, kimlik kontrolünün ardından binaya giriş yapabildi.

Polisler Bugün TV ve Kanaltürk yayınını durdurdu

PROGRAMLAR İPTAL 

Kanal ve gazete çalışanları ise programların iptal edilmesi nedeniyle gün boyunca çevredeki kafeteryalarda oturmak zorunda kaldı. Kanal çalışanları “Sabah programlarımız iptal oldu. İçeride yapacak bir şey yok. Bizim ne yapacağımız da söylenmiyor. İçeri girerken kimlik kontrolü yapılıyor. Polisler binanın girişinde bekliyor” dedi.

Kayyum dün binaya gelmişti

Kanaltürk ve Bugün TV karartılıyor

Polis kelepçe takıp serbest bıraktı!

Kayyumun ilk yayını: Azizler ve Askerler!