İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı sonuçları açıklandı (2015-İSG)

İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı sonuçları açıklandı (2015-İSG)
İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı sonuçları açıklandı (2015-İSG)
ÖSYM, 2015 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı'nın sonuçları hakkında duyuru yayımladı ve 'değerlendirme işlemlerinin tamamlandığı'nı belirtti. İşte sınav sonuçlarına ulaşabileceğiniz link...

ÖSYM Başkanlığı (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı) yaptığı duyuruda şunlara yer verdi:

"2015 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı (2015-İSG) Mayıs Dönemi: Sınav Sonuçlarının Açıklanması

23 Mayıs 2015 tarihinde yapılan 2015-İSG Mayıs Dönemi Sınavının, değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Sınav sonuçları 19 Haziran 2015 günü saat 10.00’dan itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar, sınav sonuçlarını, belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Sınav sonuçlarına ilişkin sayısal bilgilere ve sınav sorularının %10'undan oluşturulan Temel Soru Kitapçığı'na aşağıdaki bağlantılardan erişilebilecektir.

Sertifika alanlarına göre sınav soruları, ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sisteminden (https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve kişisel şifreleri ile) 10 gün süreyle sadece ilgili adayların erişimine açılacaktır."

SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

 


  ETİKETLER:

  ÖSYM

  ,

  İnternet

  ,

  Aday

  ,

  İşyeri

  ,

  sayısal

  ,

  ,

  2015