İşadamı, iki kadını sokak ortasında öldürdü

İşadamı, iki kadını sokak ortasında öldürdü
İşadamı, iki kadını sokak ortasında öldürdü
Kuaförlük yapan Zeynep Tekinarslan ve otomobilde yanında bulunan üniversite öğrencisi Nur Ayyıldız işadamı Ersoy Tunç tarafından soka ortasında öldürüldü.

Ardahan'da kuaförlük yapan 29 yaşındaki Zeynep Tekinarslan ve otomobilde yanında bulunan üniversite öğrencisi 22 yaşındaki Nur Ayyıldız , iddiaya göre otomobille önlerini kesen işadamı Ersoy Tunç’un silahlı saldırısı sonucu yaşamlarını yitirdiler. Tekinarslan’la gönül ilişkisi bulunduğu iddia edilen Ersoy Tunç, cinayetin ardından polise teslim oldu.

Olay bugün saat 17.30 sıralarında Ardahan merkez Kaptanpaşa Mahallesi Edip Çanakçı Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre aralarında gönül ilişkisi olan Ersoy Tunç ile Zeynep Tekinarslan arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Tartışmanın ardından Ersoy Tunç aracı ile Tekinarslan’ın kullandığı özel aracın önünü kesti. Tekinarslan’ı konuşmak için aracından inmeye ikna etmeye çalışan Tunç, bunda başarılı olmayınca silahını çekip aracın sol camından defalarca ateş açtı. Tunç’un silahından çıkan kurşunlar, aracın şoför koltuğunda bulunan Zeynep Tekinarslan ile yanındaki Nur Ayyıldız’a isabet etti. Zeynep Tekinarslan olay yerinde ağır yaralanan Ardahan Üniversitesi Edebiyat Fakültesi 3’üncü sınıf öğrencisi Nur Ayyıldız ise Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi. Tunç'un kenttin vergi rekortmenlerinden olduğu belirtiliyor.

DHA