İşadamı Remzi Gür kızını evlendirdi

İşadamı Remzi Gür kızını evlendirdi
İşadamı Remzi Gür kızını evlendirdi
Erdoğan'ın yakın dostu işadamı Remzi Gür'ün kızı Tuğba Gür, Efstathios Anagnostopoulos ile dünya evine girdi. Anagnostopoulos'un Tuğba Gür'le evlenmek için Müslüman olduğu bilgisi sosyal medyayı salladı.

İSTANBUL - Erdoğan'ın çocuklarına ABD'deki eğitimleri sırasında burs verdiği haberleriyle de gündeme gelen işadamı Remzi Gür'ün kızı Tuğba Gür, Efstathios Anagnostopoulos ile dünya evine girdi.

Çiftin Yeşilköy Wow Otel'deki düğününe Başbakan Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan'la birlikte katıldı. Basına kapalı gerçekleşen düğünde çiftin nikahını Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Erhan Erol kıydı.

Çiftin düğününe iş ve siyaset dünyasından birçok ünlü isim katıldı.

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, AB Bakanı Egemen Bağış, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın davetliler arasında yer aldı.

DAMAT MÜSLÜMAN OLDU
İngiltere'de fotoğrafçılık eğitimi alan Tuğba Gür'ün, Efstathios Anagnostopoulos ile burada tanıştığı,Yunanlı gencin Tuğba Gür'le evlenmek için Müslüman olduğu bilgisi düğünden bir kaç gün önce sosyal medyada yer aldı.

DHA - Özgür ALTUNCU


  http://www.radikal.com.tr/113508211350823

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  AMAUROT - HARAYDIN

  İnsan kesinlikle tek yüzlü olmalı. Mevlana der ki ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol. Bizde farketmez diyene bak. Bu ülkede insanlık adına işlenen vahşet sıralamasında birincisi başını örteni insan saymamaktır. Daha dün başını örten birinci sınıf insan olma hakkından vazgeçmiş sayılır, okuyamaz, çalışamaz, seçer ama seçilemez diyordunuz. Şüphesiz bugün de yalan makinasına otursanız aynı şeyi tekrar edeceksiniz. İnsanları mutlak sınıflamaya tabi tutan ortaçağ kafasından çıkamayanın başkasına ahkam kesme hakkı olamaz. Din ise hariçten gazel okumayı asla kabul etmez. Yani bu ben ayran içerim ama sulandırınca rengi aynı olduğu halde sen rakı içmezsin, ben domuz eti yerim ama sen rengi aynı olduğu halde başka bir hayvan eti yer benim yediğime iğrenç dersin sen insancıl biri değilsin demek ne derece mantıklı bir laf olabilir. Elbette kendini bilen müslüman, hesap günü hesabının kabarmasından korkan müslümanın hesap günü neymiş diye vurdumduymaz olandan farklı davranmasından doğal ne olabilir? Bir müslüman kadının müslüman olmayanla nikahını din yasaklamışsa dinde hassasa davranmak isteyen, hesap günü hesabının kabarmasından korkan müslümanın buna uygun davranmasından daha doğal ne olabilir ki bu senin kafana göre bir kusur sayılsın? Gelin söz ve hareketlerimiz mantık, akıl, vicdan ve insanlık süzgecinden geçsin, işkembeden değil. O zaman insanlar daha huzurlu ve daha mutlu olacaktır.

  Kimin dini kime? - amaurot

  Bizlerin dünya görüşü din, dil, ırk, cins ayrımı kabul etmez. Ama muhafazakar camia öyle mi? Asla geniş görüşlü değillerdir. Başkalarının ne dediği, ne düşündüğü önemlidir! Ağızları kapatmak için damat müslüman oldu demek elzem olmuştur kanımca!

  iste İslam'in sekilciligine ve şovculuguna sıradan bir ornek - radi11

  insan biraz utanir, ama o da yok. cunku varsa yoksa gosteris, cunku ici bos, bombos. bu beyin ve hanimin herhade din ile uzak yakin iliskisi yok. ama is olsun diye, muslumanlara kotu gorunmesin diye, reklma olsun diye boyle yapiyorlar ya da ozellikle bu sekilde haberler yayiliyor. Cunku egemn Islam anlaysinda bir musluman bir gavurla evlenmez. eger gavuru muslumanlatirsa sevap kazanir evlenme de daha da kazancli olur.