İşadamı Remzi Gür kızını evlendirdi

İşadamı Remzi Gür kızını evlendirdi
İşadamı Remzi Gür kızını evlendirdi
Erdoğan'ın yakın dostu işadamı Remzi Gür'ün kızı Tuğba Gür, Efstathios Anagnostopoulos ile dünya evine girdi. Anagnostopoulos'un Tuğba Gür'le evlenmek için Müslüman olduğu bilgisi sosyal medyayı salladı.

İSTANBUL - Erdoğan'ın çocuklarına ABD'deki eğitimleri sırasında burs verdiği haberleriyle de gündeme gelen işadamı Remzi Gür'ün kızı Tuğba Gür, Efstathios Anagnostopoulos ile dünya evine girdi.

Çiftin Yeşilköy Wow Otel'deki düğününe Başbakan Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan'la birlikte katıldı. Basına kapalı gerçekleşen düğünde çiftin nikahını Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Erhan Erol kıydı.

Çiftin düğününe iş ve siyaset dünyasından birçok ünlü isim katıldı.

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, AB Bakanı Egemen Bağış, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın davetliler arasında yer aldı.

DAMAT MÜSLÜMAN OLDU
İngiltere'de fotoğrafçılık eğitimi alan Tuğba Gür'ün, Efstathios Anagnostopoulos ile burada tanıştığı,Yunanlı gencin Tuğba Gür'le evlenmek için Müslüman olduğu bilgisi düğünden bir kaç gün önce sosyal medyada yer aldı.

DHA - Özgür ALTUNCU