İşgüzar baba kız kaçırtırsa...

Kınık ilçesinde yaşayan 38 yaşındaki Kemal Yılmaz, oğlu 20 yaşındaki Bilal'e kız kaçırmaları için iki kişiye 2.5 milyar lira para verdi. Ancak oğul Bilal Yılmaz, kendisi için kaçırılan kızı 'beğenmeyince' mağdureyi evine geri gönderdi.

İZMİR - Kınık ilçesinde yaşayan 38 yaşındaki Kemal Yılmaz, oğlu 20 yaşındaki Bilal'e kız kaçırmaları için iki kişiye 2.5 milyar lira para verdi. Ancak oğul Bilal Yılmaz, kendisi için kaçırılan kızı 'beğenmeyince' mağdureyi evine geri gönderdi.
Arapseki Köyü'nde meydana gelen olayda Kemal Yılmaz, önceki gün oğlu Bilal Yılmaz'a gelin almak istediği S. A'yı kaçırmaları için Deniz Yılmaz ve Seyhan Apaydın ile 2.5 milyar liraya anlaştı. 21 yaşındaki Selma Apaydın'ı kaçıran Yılmaz ve Apaydın, kızı Kemal Yılmaz'a teslim etti. Bilal Yılmaz ise 'beğenmediği' için zoraki gelin adayını evine gönderdi. A. ailesinin şikâyeti üzerine jandarma Bilal Yılmaz, babası Kemal Yılmız ve 27 yaşındaki Deniz Yılmaz'ı yakalayarak gözaltına aldı. Seyhan Apaydın'ın aranmasına devam edildiği belirtildi.