İskeleden denize düşen işçi kayboldu

İskeleden denize düşen işçi kayboldu
İskeleden denize düşen işçi kayboldu
Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi İlçesi'nde özel bir şirkete ait limanın iskelesinden denize düştüğü iddia edilen vinç operatörü 48 yaşındaki Nuri Bektaş tüm aramalara rağmen bulunamadı.

RADİKAL - Nuri Bektaş adlı işçinin akşam eve gelmemesi üzerine eşi durumu polise ve çalıştığı yere bildirdi. Polis ekipleri arama başlatırken, limanın güvenlik kameralarından Bektaş'ın önceki gece, saat 03.00 sıralarında iskeleye doğru yürüdükten sonra gözden kaybolduğu belirlendi.

DALGIÇ POLİSLER ARIYOR

Bunun üzerine aramalar liman civarında yoğunlaşırken, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Su Altı Arama ve Kurtarma ekipleri ve AFAD ekipleri tarafından denizde de aramalar devam etti. Dünden beri denizde süren aramalar sonuç vermedi. Ekipler Bektaş'ın denize düştükten sonra sürüklenmiş olabileceğini belirtti. Yakınları ve eşinin endişeli bekleyişi sürüyor.

ÇATIDAN DÜŞEN İŞÇİ ÖLDÜ

Kocaeli'nin Başiskele İlçesi'nde ise bir fabrikanın çatısında yenileme çalışması yapan 29 yaşındaki Mennan Ceylan, çatıdan düşerek öldü.
Başiskele Karadenizliler Mahallesi Ordulular Caddesi'nde bulunan Petek Boru fabrikasında çatı yenileme çalışması yapan firmada taşeron işçi olarak çalıştığı belirtilen Mennan Ceylan, çalışma yaptığı sırada ayağı kayıp düştü. Olayı gören diğer fabrika işçileri hemen 112'yi arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları incelemede genç işçinin öldüğünü tespit etti.
Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
DHA