İskeleye soruşturma

Bodrum'un Göltürkbükü beldesinde açılıp kapanan iskele kapısıyla ilgili kaymakamlık soruşturma başlattı. İskeleyi yaptıranın Bük Tatil Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Adil Ülgen olduğu belirlendi.

MUĞLA - Bodrum'un Göltürkbükü beldesinde açılıp kapanan iskele kapısıyla ilgili kaymakamlık soruşturma başlattı. İskeleyi yaptıranın Bük Tatil Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Adil Ülgen olduğu belirlendi.
Ülgen, 45 metre uzunlukta ve 120 metrekare kullanım alanı olan iskelenin 100 villalı Bük Tatil Sitesi'ndeki tatilciler tarafından kullanıldığını belirterek şunları söyledi: "İskeleye geceleri 'beach'lerde çalışan garson ve aşçılar geliyor, içki içiyor. Buraya bazı genç çiftler de öpüşmeye, sevişmeye geliyor. Bu kişileri iskeleye almamak için bizzat bunu ben yaptım. Projesini çizdim. Daha önce bu hoş olmayan davranışlara engel olamıyorduk. Ancak iskeleyi ikiye böldükten sonra sistemin başarılı olduğunu gördük. Geceleri iskeleyi tamamen kaldırıp girişi engelliyoruz."
Bodrum Kaymakamı Osman Ekşi ise "Soruşturma başlattık. İskelenin sabitlenerek herkesçe serbestçe kullanımı için talimat verdim. Deniz ve sahillerimiz kimsenin işgal ve tasarrufu altında olamaz" dedi.


    http://www.radikal.com.tr/7539357539350

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.