İşkenceci üvey anne, cezaevinde dövüldü

İşkenceci üvey anne, cezaevinde dövüldü
İşkenceci üvey anne, cezaevinde dövüldü
Kayseri'de 5 ve 7 yaşındaki iki üvey çocuğuna işkence yaptığı için 46 yıl hapis cezası alan Songül A. Kayseri Kapalı Cezaevi'nde dövüldü. İddiaya göre tutuklu veya hükümlüler tarafından dövülen A. dün gece Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi.

RADİKAL - 5 ve 7 yaşındaki iki üvey çocuğuna işkence yapmak suçundan 46 yıl hapis cezası alan Songül A. Kayseri Kapalı Cezaevi’nde, iddiaya göre tutuklu veya hükümlüler tarafından dövülünce, dün gece Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi.

Geniş güvenlik önlemleri altında jandarma tarafından hastanenin acil servisine getirilen Songül A., travma bölümünde tedavi edildi. İşkenceci üvey annenin darbe, dayak, bükülme, ısırılma veya tırmalanma, başın yüzeysel yaralanması tanısıyla tedavi gördüğü öğrenildi. Tedavisinin tamamlanması ardından üvey anne Songül A., jandarmalar tarafından tekrar cezaevine götürüldü.

Songül A.’nın, geçen Perşembe günü de Adli Tabipliğe getirildiği, tedavisinin ardından yeniden cezaevine götürüldüğü, üvey annenin başka bir cezaevine nakledilmesiyle ilgili sevk kararı çıktığı ancak henüz bu naklin gerçekleşmediği belirtildi. (KAYSERİ/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/149565114956511

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  .... - xyuıop

  Ellerinize sağlık. Kimse şiddete karşı şiddet savunulmaz demesin. Masum kendini savunamayacak çocuklara kötülük yapan insan değildir. Kim bilir psikolojileri ne dırumda ve ne zaman düzelecek. Şiddet gösteren üvey veya gerçek ebeveynlerin allah cezasını versin. Çocuk büyütmeyi beceremeyeceksiniz doğurmayın beyinsizler