İsmail Abi 'takla'ya sert çıktı

İsmail Abi 'takla'ya sert çıktı
İsmail Abi 'takla'ya sert çıktı
TRT'de yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinde İdris Naim Şahin kendisini gördüğüne sevindiğini ifade eden bir vatandaşa söylediği 'Nerden bileyim sevindiğini; bir takla at da görelim' sözlerine göndermede bulunuldu

TRT 'de yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisine, Bakan İdris Naim Şahin'e yapılan "takla" göndermesi damgasını vurdu. Dizinin sevilen karakterlerinden İsmail Abi, bir arkadaşıyla birlikte görüşmesine gitti. İşveren İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in kendisini özlediğini söyleyen vatandaşa 'Kalk bir oyna ya da bir takla atta anlayayım 'şeklinde söylediği sözlerinin aynısını, kendisinden iş isteyen kişiye aynen aktardı.

 

 

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle

 

 

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle

 

 

 


  http://www.radikal.com.tr/1087339108733916

  YORUMLAR
  (16 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Tesekkurler Burak Aksak - Ayse Sule

  Basbakan'in o bakana gereken ayari coktan vermis olmasi gerekirdi. Yine de su-i zanda bulunmak yerine, belki vermis ama kamuoyu onunde rencide etmemeyi tercih etmistir diyorum. Ve seni Burak Aksak, ekibinle birlikte, yurekten tebrik ediyorum. Baskalari kim gercek sanatci diye tartisadursun, benim nazarimda bir numarasiniz, bir :)

  Bravo! - soulera

  Dizi izlemeyi bırakın 20 senedir evime televizyon girmedi. Lakin başına bir iş gelmez de yayınlanırsa, bu diziyi mutlaka bir şekilde izleyeceğim. Eleştirini orda burda yaparsın,asıl iş -Türkiye gibi bir ülkede- devletin bakanının yediği naneyi gidip devletin televizyonunda yüzüne vurmakta. Bravo! Hala umut var...

  Secenekler - Ali Fistan

  Hakkinda bir dava acilmasi uzun surmez. Kanaldan ve hatta meslekten surulur. A bi de Ergenekon'dan tutuklanabilir. Bunlardan en az biri biz duymasak dahi kesin olur. Umarim hicbiri olmaz!

  Vur patlasın çal oynasın! - epak

  Hükümetin, bakanın ÇALdığı yerde vatandaşada oynamak düşer. Devam oynatalım Uğurcum.

  göndermeler harika.... - mısri

  ismail abiii:D:D:D cok gzl gercektenn özenle izledigim bir dizi.....

  TRT DE ÖZELLEŞECEK GALİBA.. - Sedat Gürsel

  Tamam dizi yayından kalkar artık. TRT devletin kanalı, devlet de AKP olduğuna göre onların mantığıyla bir sanatçı bir bakana gönderme filan yapamaz, bakan isterse o da takla atmalıdır!.. TRT'de yayınlanan bir dizi de Başbakan'ın bir sözüne göndeme yapabilir mi? Elbette yapamaz. İleri demokrasimiz gereği Recep Bey derhal TRT'yi özelleştirir...:)

  ... - mevsimsonbahar

  büyüksün İsmail Abi:))