Isparta'da eşini öldürdü Bursa'da polise teslim oldu

Isparta'da eşini öldürdü Bursa'da polise teslim oldu
Isparta'da eşini öldürdü Bursa'da polise teslim oldu
Isparta'nın Yalvaç ilçesinde bir kadın, dini nikahla yaşadığı yaşlı adamı öldürerek Bursa'ya gitti ve burada polise teslim oldu.

YALVAÇ – Isparta'nın Yalvaç ilçesinde 49 yaşındaki G.S., dini nikahla birlikte yaşadığı 67 yaşındaki Osman Tokmak'ı öldürdükten sonra gittiği Bursa'nın Osmangazi ilçesinde polise teslim oldu.

Olay, Yalvaç ilçesi Müderris Mahallesi'nde meydana geldi. Eşinden ayrılıp 6 yıl önce İstanbul 'dan Yalvaç'a yerleşen 3 çocuk babası Osman Tokmak, 6 ay önce 1 çocuk annesi G.S. ile dini nikahla birlikte yaşamaya başladı. Aralarındaki geçimsizlik nedeniyle G.S. bir süre önce evi terk etti. Eşyalarını toplamak için dün öğle saatlerinde dönen G.S. ile Osman Tokmak arasında, iddiaya göre tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine G.S., Osman Tokmak'ın başına kesici aletle vurdu. Kanlar içinde kalan Osman Tokmak'ın üzerini yorganlarla örten G.S., evden çıktı. Komşularına, "Ben gidiyorum. Osman çarşıda" diyen G.S., eşyalarını yüklediği kamyonetle olay yerinden ayrıldı.

Bu sabah Osman Tokmak'tan haber alamayan komşuları kapıyı çaldı, ancak açan olmadı. Çilingir yardımıyla kapıyı açarak içeri giren polis, Osman Tokmak'ın cansız bedeniyle karşılaştı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yorganların altında secde etmiş vaziyette bulunan Osman Tokmak'ın sağ kulağının koptuğu ve kan kaybından yaşamını yitirdiğini belirledi.

Bu arada eşyasını yükleyip Bursa'ya giden G.S.'nin ise Osmangazi ilçesinde polis merkezine gidip cinayeti işlediğini söyleyerek teslim olduğu belirtildi.

(Nurettin ARKAN / DHA)


  ETİKETLER:

  Isparta

  ,

  İstanbul

  ,

  haber

  ,

  Sabah

  ,

  Çocuk