İstanbul ayakta: Tencere sesleri

İstanbul ayakta: Tencere sesleri
İstanbul ayakta: Tencere sesleri
Gezi Parkı eylemcilerine polisin yaptığı müdahale ve direniş İstanbul'un bir çok semtinde tencere kapaklı protesto eylemleri sahne oldu

Radikal.com.tr - Gece yarısından sonra Beşiktaş 'ta toplananların sayısı arttı. Binlerce kişi “ Hükümet istifa" sloganı attı. Gece 2.30'da halk Barbaros Meydanı'nı tamamen trafiğe kapattı. Beşiktaş, Kurtuluş, Okmeydanı, Maslak, Ortaköy, Fulya, Harbiye, Kozyatağı, Bostancı, Bağdat Caddesi, Göztepe, Sahrayı Cedit, Nişantaşı, Ümraniye, Ataşehir, Cihangir, Gümüşsuyu, Etiler, Beylikdüzü, Nurtepe, Kağıthane, Bahçeşehir, Pangaltı'da yaşayanlar ellerinde tencerelere balkona çıkarak yaşananları protesto etti. Protestoya yoldan geçen araçlar korna çalarak katıldı. Kadıköy'de Boğa Heykeli önünde toplananlar Gezi eylemcilerine destek verdi.


  http://www.radikal.com.tr/113583111358315

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  dinci medya.. - kaşınan adam

  TRT,yandaş ve dinci medya medya halkın isyanını görmemezlikten geliyor.onlarda biraz vijdan ve Allah korkusu olsaydı dün gece olanların birazını haber yaparlardı.

  HÜKÜMET ÜÇ MAYMUN ROLUNDA - pispor

  oysa polisin direnci kırılınca ne gibi acıklı olayların olacağı farkında değil.Çarlık rusyada ekim devrimi ve kızlmeydanda çarlık polisi ve askerinin halka yağmur gibi kurşun yağdırmasına karşı çarı devirmesini önleyemedi ise hüsnü mübareki daha dün Kahire meydanına toplanan halkın devirip mısırda rejim değişikliğini ne çabuk unuttuk.

  Tencere sesleri burda da - Jeff1971

  Üsküdar'da ki Cumhuriyet Mahallesinde de tencere sesleri cıktı! Burası AKP kalesi bile.

  eylem - istanbul deniz

  avcılar'ı da yazın burası da gürültüden geçilmiyor.

  Ding Dong! - user1107643

  Ding dong ding dong! Neyin sesi bu? Bir diktatörlügün titremeye baslarken bacaklarinin birbirine vurup cikardigi ses olmasin?