İstanbul Emniyeti'nde 25 müdürün yeri değişti

İstanbul Emniyeti'nde 25 müdürün yeri değişti
İstanbul Emniyeti'nde 25 müdürün yeri değişti

Selami Altınok

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde 25 polis müdürünün daha görev yerleri değişti. En dikkat çeken değişiklik ise Fatih İlçe Emniyet Müdürü Ertan Erçıktı'nın müdüriyet emrine alınması ve narkotik şube müdürünün yerinin değiştirilmesi oldu.

İSTANBUL - İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne Selami Altınok'un getirilmesinin ardından bu gece 25 şube ve ilçe müdürünün yerleri değiştirildi.

Bu değişiklikler arasında en dikkat çekici olanı Fatih İlçe Emniyet Müdürü Ertan Erçıktı'nın müdüriyet emrine alınması oldu.

Ertan Erçıktı 4 gün önce Asayiş Şube Müdürü iken eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın tarafından Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirilmişti. Dikkat çeken diğer bir değişiklik ise Narkotik Şube Müdürü Özcan Bulduk'un Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirilmesi oldu.

Diğer dikkat çeken bir değişiklik ise Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Metin Titiz'in görevden alınması oldu. Ayrıca Persone Şube Müdürü Emin Yılmaz ve Çevik Kuvvet Şube Müdürü Muhammet Fatih Sarıyıldız da görev yeri değiştirilen müdürler arasında yer aldı. Yapılan bu değişikliklerle Selami Altınok yeni çalışma ekibini de belirlemiş oldu.

DHA - Habip ATAM


  http://www.radikal.com.tr/116741711674172

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  MEVLANA - HARAYDIN

  Mevlana derki söylediğiniz(dil, lisan-ı hal yani yaptığınız) söylemek istediğiniz VE SÖYLEDİĞİNİZ DEĞİL algılattığınız şeydir. Hergün emniyette şok görev değiştirmelerle, bir gecede yönertmelik değiştirerek algılattığınız tek şey var biz Şii imamları gibi hatasız özel görevli insanlarız dolayısıyla bizim yaptığımız şeyler yanlış olarak lanse edilemez gizli kalmalı bumudur kastettiğiniz elbette değil. Ama algılattığınız bu. 12Mart cuntası herşeyi polis marifetiyle takip için bir yönetmelik çıkarır. Şirketler işe aldıkları elemana polisten kimlik çıkaracak arama sırasında gösterecekler ki teröristler sendika üyesi diye işçiler arasına karışırsa şıp diye bulalım. Bir gecede yönetmelik değiştirdiğiniz dünyada 45 YILLIK bu cunta zulmünü 12 yılda değiştirmemişsiniz bir polis bir şirkete kafası bozulmuş bu cunta artığı maddeden 29milyar ceza yazmış bu adaletle başka nasıl bir algı algılanır sanıyorsunuz.Yönetme hakkının birinci maddesi adil olmaktır. Adil olmak yasama yürütme yargının kimse tarafından baskı ve yönlendirme yapılamaması demek.

  Yolsuzluk - uludağomer

  Bu operasyon en son "yolsuzluk var ama sahaya yansımamış" olarak karara bağlanacak gibi duruyor.