İstanbul Valisi'nden operasyon açıklaması

İstanbul Valisi'nden operasyon açıklaması
İstanbul Valisi'nden operasyon açıklaması
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, bu sabah gerçekleşen rüşvet ve yolsuzluk operasyonuyla ilgili açıklama yaptı.

İstanbul ’da bu sabah gerçekleşen ve aralarında adamları, bürokratlar ve Bakan çocuklarının da bulunduğu 37 kişinin gözaltına alındığı operasyonla ilgili gazetecilerin sorularını yanıtlayan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, ‘açıklama yapma durumunda değilim’ dedi.

Adli soruşturmanın devam ettiğini belirten Vali Mutlu “Bu aşamada açıklama yapmak doğru değil. Bütün detaylarıyla daha sonra kamuoyu bilgilendilecektir" dedi.

Vali Mutlu, "operasyonu ne zaman öğrendiniz" sorusuna ise yanıt vermedi.

Başbakan'a soru: Bakan çocukları niye bir yıldır alınmadı?


Ali Ağaoğlu yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda gözaltına alındı

Üç Bakan'ın oğlu yolsuzluk operasyonunda gözaltına alındı

Ağaoğlu CEO'su: Gözaltı yok, bilgisine başvuruluyor

İstanbul Başsavcısı'ndan ilk açıklama

Fatih Belediye Başkanı da gözaltına alındı


  http://www.radikal.com.tr/1166639116663911

  YORUMLAR
  (11 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ... - Selosl

  Valiye operasyonu ne zaman öğrendiniz diye sormak da nedir arkadaş. Teknik direktöre kadroyu ne zaman öğrendiniz diye sormaktan farkı yoktur.

  Dilanla ilgili hemen marjinal grup üyesi ve elinde molotof var demiştin ama - szna

  Vali ama sen Dilan polis kuvvetlerince kısa mesafeden kafasına ateş edilince hemen kameralar karşısına geçip Dilan'la ilgili "marjinal grup üyesi ve elinde molotof var" demiştin. Şimdi niye açıklama yapmak zorunda değilsin anlamadık. Yoksa bu çocuklar Dilan'dan farklı mı? Hadi söyleyelim bu çocuklar padişahlarının, beylerinin, paşalarının, el pençe divan durduklarının çocukları mı?

  ameliyat başladı - zihni sinir

  ülke bağırsaklarını temizleyemiyordu çünkü bağırsak düğümlenmesi olmuştu.şimdi operasyon başladı ama narkozsuz, canımız çok yanabilir ama güzel günler bizi bekliyor.

  istifa et - ellialti

  haftalarca istifa et diye boşuna yırtmadık kendimizi, bak dinlemedin bizi, geç kaldın. Sen, "elinde sirke değil molotof vardı" diye başından vurulan 17 yaşındaki kız çocuklarla, yere yazı yazdı diye 13 yaşındaki çocuklarla, evinden ekmek almaya çıkan ama aylardır komada yatan 14 yaşındaki çocuklarla uğraşmayı yeğledin. Sonra da oturup bu adamlarla aynı masada yemek yedin, resimler çektirdin. Şimdi artık şapkanı çıkar da önüne koy.

  Dersane - Rozdemir33

  Eeee,Dersaneleri kapatır mısın?

  Kahin Valiler! - baran sozdar

  Vali bey; Gezi olaylarında elinde sirke şişesi olan Dilan'ı ne kadar tanıyordun yani olaya ne kadar hakimdin hemen kalktın dedin Marjinal grup üyesi. Gewer'de diğer meslektaşın katledilen 2 gencimizi terörist ilan etti dedi polis noktasına saldırmışlar. Nerden biliyordu bunlar terörist.Ethem 'i ne kadar tanıyordun Dhkp c yi kast ederek örgüt üyesi dediniz. Uyuyan Berkin terör örgütü üyesi. İzmir'de 13 yaşındaki çocuğa hapis istemi daha bunlar okyanusta damla bile değil. Amma ve lakin sizden biri olunca ''erken ,bilmiyorum'' Ha Roboski (Dobroskî diye biliyorsunuz) deki 34 insanımızı da terör örgütü üyesi demiştiniz ? Şimdi kim teörösit onu da siz söyleyin yok yok siz değil Halklar söylesin.

  Düşen kalite - sks222

  Dün kışlada oral sekse ceza başlığıyla verilen tecavüz haberine radikali eleştiren bir yorum yazdım konulmadı. Şimdi haber başlığına bakın vali mutludan ilk açıklama. Haberde ne yazıyor Vali mutlu bu aşamada açıklama yapamıyormuş. Yani ortada haber varsa Vali mutlu açıklama yapmıyor şeklinde olmalıydı.