İstanbul'da 37 saniyede banka soygunu

İstanbul'da 37 saniyede banka soygunu
İstanbul'da 37 saniyede banka soygunu
Sultangazi'de ellerinde pompalı tüfekle tabanca bulunan kar maskeli 3 kişi, 37 saniyede bankayı soyup, 40 bin lira ile kayıplara karıştı.

İSTANBUL - Sultangazi'de bir banka şubesi silahlı ve kar maskeli 3 kişi tarafından soyuldu.

Soygun Sultangazi, Habipler Eski Edirne Asfaltı'nda saat 09.45'te gerçekleşti. Bir otomobille banka şubesine gelen ve ellerinde pompalı tüfekle tabanca bulunan kar maskeli 3 kişi, güvenlik görevlisini silahla etkisiz hale getirdikten sonra kasalarda bulunan yaklaşık yaklaşık 40 bin TL parayı alarak kaçtı.

KOŞARAK GİRDİLER

Bu anlar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.   Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, kar maskeli elleri silahlı 3 şüpheli koşarak banka şubesine giriyor. Bankaya girip çıkmaları 37 saniye süren soyguncular daha sonra hızla  çıkıp kayıplara karışıyor.

POLİS HELİKOPTERİ DE DESTEK VERDİ

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri bankanın etrafına şerit çekerek saatlerce inceleme yaptı; çalışanların ve müşterilerin bilgisine başvurdu.  Bu arada ekipler araçla kaçan 3 kişiyi arama çalışması başlattı. Çalışmalara polis helikopteri de havadan destek verdi.

DÜN DE BAĞCILAR'DA BANKA SOYULDU

Bağcılar'da da dün saat 16.00 sıralarılda pompalı tüfekle bir banka şubesine giren soyguncu, veznede bulunan 26 bin lirayı alarak kaçtı. Soyguncu, kaçarken yakalanmamak için şapkasını ve tişörtünü çıkararak bankanın arka sokağına bıraktı. Polis, soyguncuyu arıyor. (DHA)