İstanbul'da beklenen yağmur başladı

İstanbul'da beklenen yağmur başladı
İstanbul'da beklenen yağmur başladı

İstanbul Beylikdüzü'nde etkili olan yağış kısa sürede yolları göle döndürdü.

Meteoroloji uzmanlarının uyarılarının ardından yaz yağmuru Ankara ve İstanbul'u vurdu. Başkent'te vatandaşlar suyla dolan alt geçitte araçlarıyla mahsur kaldı. İstanbul'da akşam saatlerinde başlayan ve etkisini artırması beklenen yağış, Beylikdüzü'nde yolları göle döndürdü.

RADİKAL- Ağustosun bunaltan sıcaklarına yağmur arası... Meteorologların günler önce 'Geliyor' dediği yağışlar İstanbul v Ankara 'yı etkisi altına aldı. Ankara'da akşam saatlerinde yağan yağmur sele neden oldu. Yağmur nedeniyle sel suyunun bastığı Beşevler Kavşağı'nda bazı araçlar mahsur kaldı.

Şehirdeki bir alışveriş merkezini de su bastı. Alışveriş merkezinden çalışanlar, suyu tahliye etmek için yoğun çaba sarf etti.


Ankara'da yağmur sularıyla dolan alt geçitte araçlar mahsur kaldı.


Yenimahalle'de Öz Anadolu Sanayi Sitesi'nde bulunan bir oto servisini su bastı. Olay yerine gelen Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Sualtı Arama Kurtarma ekibi servis içinde mahsur kalan bir köpeği kurtardı.


Sel baskınına uğrayan oto servisinde bulunan araçlar sular altında kaldı. Ortaya çıkan manzara objektiflere böyle yansıdı.VATANDAŞLAR ARAÇLARDA MAHSUR KALDI

İstanbul'da da beklenen yağış akşam saatlerinde etkisini göstermeye başladı. Yağmur özellikle Esenyurt ve Beylikdüzü İlçeleri'nde etkili oldu. Beylikdüzü'nde bazı bölgelerde yollar göle döndü. Vatandaşlar araçlarında mahsur kaldı. 


İstanbul Beylikdüzü'nde kısa süre içinde etkili olan yağışın ardından ortaya bu manzaralar çıktı.