İstanbul'da bir facia daha

İstanbul'da bir facia daha
İstanbul'da bir facia daha
Zeytinburnu'nda 5 Afganistanlının doğalgazdan zehirlenmesinin üzerinden 24 saat bile geçmeden bir kötü haber de Fatih'ten geldi. Fatih'te 3 kişi doğalgaz zehirlenmesi nedeniyle hayatını kaybetti.

Olay Fatih Aksaray Horhor Caddesi Yeniorta Sokak 13 numarada bulunan binanın 2. katında meydana geldi. İddiaya göre 3 kişi doğalgaz zehirlenmesi nedeniyle hayatını kaybetti.

Olay yerine polis itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Hayatını kaybeden 3 kişinin yabancı uyruklu olduğu belirtiliyor.

Polis ekiplerinin incelemesi devam ediyor. (dha)


  ETİKETLER:

  Aksaray

  ,

  Fatih

  http://www.radikal.com.tr/111507311150733

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  -.- - tikitikiu

  keryil; "bir tek BDP de yok böyle sozler" demissin. Asla iktidar olamayacak terorist bir parti, hadi diyelim iktidar oldu, su andaki hukumetten daha iyi sartlarda karsilar mültecileri, degil mi? Gülünçsün...

  mecliste okunsun bunlar - keryil

  "bizim kanimizda zulum yoktur", "batililar gibi iskence etmek, insanliktan cikarmak bizim hamurumuza aykiri" gibi seyler yumurtalayan vekiller (ki bdp disindaki tum partiler bunu yapiyor) bir baksin biz neler yapiyoruz gocmenlere? gocmenleri gectim, oldurulmemek icin buraya iltica edenler "misafirane" adi altinda nasil hapisanelerde tutuluyor, bununla yuzlesmeye yureginiz var mi? almanya hakkinda gevgev etmeyi biliyoruz "efendim oturma izni cok zor veriliyor, hem vize istiyorlar, vay irkcilar" diyerek. hic dogudan gelen ve zengin olmayan bir gocmen olarak turkiye'de oturma izni almaya calistiniz mi acaba?

  kötü yaşam koşulları - biseyler

  yabancı uyruklu insanlar istanbulun çeşitli semtlerinde çok kötü koşullarda yaşıyorlar. kışın soğuğundan korunmak için nasıl bir yola başvuruyorlar da yaşamlarını kaybediyorlar bunun araştırılması gerekiyor. Binbir umutla ülkemize gelen insanların bu kadar ucuz ölmeleri gerçekten çok üzücü. Bir insan hayatı ne zaman gereken kıymeti görecek merakla beklemekteyim.