İstanbul'da hangi ilçelerde okullar tatil? Kaymakamlıklardan flaş açıklama

İstanbul'da hangi ilçelerde okullar tatil? Kaymakamlıklardan flaş açıklama
İstanbul'da hangi ilçelerde okullar tatil? Kaymakamlıklardan flaş açıklama
İstanbul'un Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Avcılar, Bağcılar, Küçükçekmece, Kağıthane, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Arnavutköy, Sultanbeyli, Çekmeköy, Sancaktepe, Kartal ve Ataşehir. ilçelerinde kaymakamlık kararıyla okullar bugün tatil edildi.

İstanbul 'da hangi ilçelerde okullar tatil? İstanbul Valiliği'nin kar tatili konusundaki yetkiyi ilçe kaymakamlıklarına bırakması üzerine, 17 ilçenin kaymakamlığı okulların  bugün da tatil edildiğini duyurdu. 

İstanbul Valiliği'nin kar tatili konusundaki yetkiyi ilçe kaymakamlıklarına bırakması üzerine, bugün için tatil kararı alan ilçe kaymakamlıklarının sayısı 17'e yükseldi.

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Avcılar, Bağcılar, Küçükçekmece, Kağıthane, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Arnavutköy, Sultanbeyli, Çekmeköy, Sancaktepe, Kartal, Ataşehir  ilçelerinde okulllar bugün tatil edildi.

İstanbul ve Ankara'da yarın (20 Şubat Cuma)okullar tatil mi? İstanbul'un hangi ilçelerinde okullar tatil? Valilik açıkladı


KARMAŞA SÜRÜYOR

SOSYAL MEDYA İMDADA YETİŞTİ

Bu arada, İstanbul Valiliği'nin tatil konusundaki yetkiyi ilçe kaymakamlıklarına vermesinden sonra, veliler ve öğrenciler kaymakamlıkların internet sitelerine yüklenince, sitelere uzun süre erişilemedi. 

Çoğu ilçe kaymakamı, Twitter veya Facebook hesabı üzerinden tatil kararını açıkladı. Bazı belediyeler ile ilçe milli eğitim müdürlükleri de yine sosyal medya üzerinden tatil kararını öğrencilere ve velilere duyurdu