İstanbul'da kalanlar nefes aldı

İstanbul'da kalanlar nefes aldı
İstanbul'da kalanlar nefes aldı
İstanbul'da Ramazan Bayramı'nın yaklaşması nedeniyle birkaç gündür yoğun olan trafiğin yerini, bayram tatilinin başlamasıyla birlikte akıcı araç trafiğine bıraktı. Dün adeta kabusa dönen İstanbul'da yollar nefes aldı.

İstanbul’da Ramazan Bayramı’nın yaklaşması nedeniyle birkaç gündür yoğun olan trafiğin yerini, bayram tatilinin başlamasıyla birlikte akıcı araç trafiğine bıraktı. Dün adeta kabusa dönen İstanbul’da yollar nefes aldı.

İstanbullular 4 günlük bayram tatilini değerlendirmek için şehri terk etmesiyle yollar adeta nefes aldı.  Sabahın ilk saatlerinden saat 10.32'ye kadar yollar yeşil görünüyordu...

İstanbul’da şoförleri isyan ettiren trafik yoğunluğu, Ramazan Bayramı tatiliyle birlikte yerini boş yollara ve akıcı araç trafiğine bıraktı. Çoğu İstanbullu, 4 günlük bayram tatilini değerlendirmek içi salı günü itibarıyla şehri terk etmeye başlayınca yollar adeta nefes aldı. Ana arterler ve köprülerde de akıcı hale geldi. Öte yandan Ramazan Bayramı nedeniyle köprü ve otoyollar tatil bitimine kadar ücretsiz olacağı öğrenildi.


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Ramazan

  ,

  Tatil