İstanbul'da narkotik operasyonu

İstanbul'da narkotik operasyonu
İstanbul'da narkotik operasyonu
İstanbul Gaziosmanpaşa'da sabah erken saatlerde geniş çaplı bir operasyon başlatıldı.

İSTANBUL - İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Gaziosmanpaşa Merkez Mahallesi'nde ki Akasya, Morlale, Şener ve Enver sokaklarda bulunana çok sayıda eve eş zamanlı operasyon düzenledi.

Helikopter destekli operasyona Özel Harekat polisleri de katıldı. Polis ekipleri adreslere kapalıları koç başı ile kırarak girdi.Operasyon sonucunda gözaltına alınanların olduğu öğrenildi. Operasyon sırasında baskın yapılan bir evde bulunanlar çatıya çıkarak kaçmaya çalıştıkları sırada polis tarafında gözaltına alınmaları dikkat çekti.

DHA - Çağatay KENARLI / Soner HASIRCIOĞLU / Ozan URAL


  http://www.radikal.com.tr/115476611547664

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  canım - kullaniciadlikisi

  hala bu operasyonların uyuşturucu operasyonu olduğunu sananların olduğu ülkede yaşamak gibisi yok. saf temiz ülkem benim.

  Kara Para - Snow

  Duyada en cok kara pâra ve uyusturucu merkizi olan Ulke malesef TURKIYE!Bu haber ve tespitler dunya basininda yayinlandi!

  Rant İçin - erdincbal

  Uyuşturucu parasını bölüşememişler.

  üzgünüz - likapa

  polis ve asker bu hızla devam ederse, türkiyede uyuşturucu minimize edilir gibime geliyor.tabi bu işten en fazla sıkıntı yaşayacak olanlar, 'bir kilo toz bir otoboz' hesabı yapanlar, pkk ve müstakbel ünlülerimiz.üzgünüz!!