İstanbul'da polise silahlı saldırı

İstanbul'da polise silahlı saldırı
İstanbul'da polise silahlı saldırı
Okmeydanı'nda devriye gezen polis ekiplerinin üzerine ateş açıldı. Silahlı saldırıda 3 polis ile yoldan geçen bir vatandaş yaralandı. Okmeydanı Anadolu Kahvesinde görev yapan 3 çevik kuvvet polisine 2 silahlı saldırgan ateş açtı. Açılan ateş sonucu 3 polis ve yoldan geçen bir kişi yaralandı. Saldırıya uğrayan polisler M.A. sağ kolundan, K.T. karnından, F.G ise diz kapağından yaralandı. Yoldan geçen Turan G'ye ise 3 kurşunun isabet ettiği öğrenildi.

RADİKAL- Okmeydanı’nda devriye gezen polis ekiplerinin üzerine ateş açıldı. Silahlı saldırıda 3 polis ile yoldan geçen bir vatandaş yaralandı.
Okmeydanı Anadolu Kahvesinde görev yapan 3  çevik kuvvet  polisine 2 silahlı saldırgan ateş açtı. Açılan ateş sonucu 3 polis ve yoldan geçen bir kişi yaralandı. Saldırıya uğrayan polisler M.A.  sağ kolundan, K.T. karnından, F.G ise diz kapağından yaralandı. Yoldan geçen Turan G'ye ise 3 kurşunun isabet ettiği öğrenildi.

Silahlı  saldırganlara polis ateş ile karşılık verdi. İki saldırgan ayrı yönlere doğur kaçarak  izlerini kaybettirdi.  Yaralı polisler arkadaşları tarafından Tülin  Manço  İlkokulu bahçesine alındı. Yaralı vatandaş ise Cemal Kamacı Spor Kompleksine alındı. Olay yerine çok sayıda sağlık ekibi  sevk edildi. Çevre yollar bir süre araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Yaralılar çevre hastanelere kaldırıldı. Olay yeri  inceleme  polisi çevrede çok sayıda mermi kovanı topladı.  Polis çevredeki MOBESE ve  güvenlik kameralarını incelemeye aldı.  Polisin olay yerinde incelemesi sürüyor. 

VALİ ŞAHİN, YARALI POLİSLERİ ZİYARET ETTİ

İstanbul Valisi Vasip Şahin,  Okmeydanı'nda düzenlenen silahlı saldırıda yaralanan polis memurlarını ziyaret etti.


ALTINOK'TAN ZİYARET

İstanbul Okmeydanı'nda düzenlenen silahlı saldırıda yaralananlar, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis, hastane çevresinde de geniş güvenlik önlemi aldı. İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, hastaneye gelerek yaralı polisi ziyaret etti. Altınok, açıklama yapmadı.

Polis bölgeyi abluka altına aldı