İstanbul'da rehine krizi kanlı bitti

İstanbul'da rehine krizi kanlı bitti
İstanbul'da rehine krizi kanlı bitti
Fatih'te bir binanın 5. katında meydana gelen rehine olayına özel harekat polisleri müdahale etti. İkna edilemeyen saldırgan özel harekat polisleri tarafından vuruldu.

İSTANBUL -  Fatih Molla Gürani Mahallesi Nakibu-l Eşraf Sokak üzerindeki bir binanın beşinci katında meydana gelen rehine olayına özel harekat polisleri müdahale etti. İkna edilemeyen saldırgan özel harekat polisleri tarafından göğsünden vurularak etkisiz hale getirildi.

11.00 sıralarında meydana gelen olay iddiaya göre şöyle gelişti: Hırsızlık amacıyla daireye giren Serkan Kubilay içeride 2 kadını görünce paniğe kapıldı. Kubilay evde bulunan Işın Y., ve Pınar Y., isimli 2 kadını rehin aldı. Olayı gören vatandaşlar durumu polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevre güvenliği aldıktan sonra Kubilay'ı ikna etmeye çalıştı. Bu sırada özel harekat polislerine de haber verildi. Yaklaşık 6 saat süren çabalar sonuçsuz kalınca özel harekat polisleri eve girerek Kubilay'ı tek kurşunla göğsünden vurarak etkisiz hale getirdi. Kubilay olay yerinde bulunan ambulansla Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Işın Y ve Pınar Y ise karakola götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. İbrahim AKTÜRK / DHA


  http://www.radikal.com.tr/112422511242251

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  MASA BASI HABERCILGI VE RADIKAL - Equalizer001

  Bu habere inandiniz mi? Erkek bir hirsiz, girdigi evde iki kadini gorunce panige kapilacak, ve kacmak yerine kadinlari rehin alacak. Bu masa basi haberciligi, gazeteciligin serefini bes paralik etti. Eskiden gazeteciye ve gazetelere saygi vardi. simdi kimse ne gazetecilere ne de gazetede cikan haberlerin dogruluguna inaniyor. Siz ne Haberturk, ne Hurriyet ne de baska bir gazetesiniz. Siz, saygin Radikalsiniz. Boyle yalan haberlere yer vermek size yakismaz.