İstanbul'da şafak operasyonu: 90 adres basıldı

İstanbul'da şafak operasyonu: 90 adres basıldı
İstanbul'da şafak operasyonu: 90 adres basıldı
İstanbul'da 90 adrese eş zamanlı düzenlenen baskında 2'si kadın 26 kişi gözaltına alındı.

İSTANBUL - İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, Esenler ilçesi Karabayır ve Tuna mahallelerinde 90 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyona havadan polis helikopteri de destek verdi.

Polis otobüslerinin yanı sıra İETT otobüslerinin de taşıdığı yaklaşık 500 polisin katıldığı operasyonda, evlerin kapıları koçbaşları ve demir levyelerle kırılarak içeri girildi. Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü, Çevik Kuvvet ve Özel Harekat polislerinin de destek verdiği operasyonda, narkotik köpekleri de kullanıldı. 2'si kadın 26 kişi gözaltına alındı. Hırsızlık şebekesinin 200'den fazla suça karıştığı ifade edildi.

Sabah saatlerine kadar sokaklarda aramalara devam eden polis ekiplerinin çalışmaları saat 06.00'ya kadar sürdü. (aa)


  http://www.radikal.com.tr/113433011343303

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Minimumda ayıp - Ukelaa

  Toplum olarak en büyük problemlerimizden biri olmayanı olmuş gibi göstermek . Benim yazmadığım ima bile etmediğim birşeyi tutmuş arkadaş sanki yazmışım gibi eleştirmiş . Bir atasözümüz vardır "kişi karşısındakinide kendisi gibi bilirmiş diye" , sanırım arkadaş kendi bastıtılmış güdülerini başkaları üzerinden dile getiriyor . Ayrıca dinimizde de zan ile konuşmak en büyük günahtır , ucu iftira atmaya gider .

  Sallandiracaksin bir ikisini... - agirewelat

  Alttaki yorumcu alt metinde "Sallandiracaksin bir ikisini bak bir daha yapiyorlar mi?" demis, 10 kisi de begenmis.

  Boşuna emek - Ukelaa

  Gereksiz milli servet israfı , nasıl olsa iki gün sonra hepsi serbest bırakılıcak , adeta milletle alay eder gibi . Bu Avrupa uyum zırvalığının bize gazladığı yasalar değişmedikçe bu ülkede suç işlemek ekstrem spor yapmakla aynı şey , biraz adrenailin yaşıyorsun , yakalanmazsan cebin doluyor , yakalanırsanda anlatıcak ilginç bir anın oluyor .