İstanbul'da TEM'i kilitleyen kaza!

İstanbul'da TEM'i kilitleyen kaza!
İstanbul'da TEM'i kilitleyen kaza!
TEM otoyolu Seyrantepe Mevkii, Ankara istikametinde iki kamyon ve bir İETT otobüsünün karıştığı zincirleme kazada 6 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle bir süre trafiğe kapanan TEM otoyolu 8.30 itibariyle tekrar trafiğe açıldı.

RADİKAL - TEM otoyolu Seyrantepe Mevkii, Ankara istikametinde üç kamyon bir İETT otobüsü ve bir otomobilin karıştığı kazada kamyonlarda ve otomobilde bulunan 6 kişi araçlarda sıkışarak yaralandı.  

Olay yerine çok sayıda ambulans, polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Yaralılar sıkıştıkları yerden kurtarılarak çevre hastanelere kaldırıldı. Kaza nedeniyle TEM otoyolu Ankara istikameti bir süre trafiğe kapandı. İETT otobüsünün ise boş olması olası bir felaketi önledi. Ekiplerin kazaya karışan araçları yoldan kaldırma çalışmaları devam ediyor.   

KAZA TEM OTOYOLU’NU KİLİTLEDİ

Kaza sebebiyle TEM Otoyolu’nda kilometrelerce uzunlukta araç kuyruğu oluştu. Kazaya karışan 18 AP 991 plakalı kamyonun şoförü Hami Coşkun, sağ şeritte Edirne istikametine ilerlediği sırada bir aracın kendi aracına arkadan çarptığını iddia etti. Sadece ses duyduğunu aktaran Coşkun, kendisine çarpan kamyonun karşı yöne geçtiğini görmediğini söyledi. Coşkun, çarpan kamyonun sürücüsünün uyumuş olabileceğini ifade etti. (DHA)