İstanbul'da trafik durdu!

İstanbul'da trafik durdu!
İstanbul'da trafik durdu!
İstanbul'da iş çıkışı öncesinde başlayan trafik yoğunluğu yola çıkanlara zor anlar yaşatıyor.

İstanbul 'da trafik adeta durma noktasına geldi. İş çıkışı öncesinde başlayan trafik yoğunluğu yola çıkanlara zor anlar yaşadı.

Mesai bitiminden sonra başlayan trafiğe, bayram tatiline gideceklerin de yola çıkması eklenince dün gece İstanbul'da hayat durdu.  İstanbul'un çoğu ana arterinde yaşanan yoğunluk nedeniyle trafik adeta durma noktasına geldi. Akşam saatlerinden itibaren oluşan yoğun trafik gece de devam etti. Özellikle Boğaziçi Köprüsü istikametinde trafik durma noktasına geldi. Ambulanslar dahi trafikte ilerlemekte zorlandı.

MUTLU OLANLARDA VARDI

Sürücüler çaresizce trafiğin açılmasını beklerken bu durum bazıları için de ekmek kapısı oldu. Yol üzerinde bekleyip çiçek, su ve kağıt helva satan satıcılar hallerinden memnundu. Avcılardan Çağlayan’a bir buçuk saatte geldiğini söyleyen Ahmet Şengül “Her gün bu trafiği çekiyorum. Karşıya geçeceğim ama kaç saatte gideceğim bilmiyorum. Aracımın suyu bitti. Yolda kaldım" dedi. 18 yıldır çiçek sattığını ve Trafik yoğunluğu nedeniyle buraya geldiğini söyleyen Cüneyt Sarmaşık “Her akşam buradayız. 18 yıldır çiçek satıyoruz. İşler iyi gidiyor. Ekmeğimizi bu şekilde alıyoruz" diye konuştu.


  http://www.radikal.com.tr/115509011550904

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Anlayana ask olsun - Volkan1

  yil 1989'da Istanbul trafigini cekememistim hergun 2 saat otobuslerle yol gitmekten.Yabanci dilim sayesinde yurt disinda is buldum. 25 yildir yurt disindayim.Bu trafigi gorunce cok iyi davranmis oldugumu dusunuyorum.Gecen yil bir arkadasim,ABD de kazandigin maasi burda sana veririz ,hemen don,senin gibi yetismis elemana ihtiyacimiz var,dedi.Bagdat cad.trafigi bir gordum..Bana ayni maasi degil,5 katini versen,inan ben bu sehirde calisamam ,diye geri cevirdim. Politikaci,yoneticiler ve toplum olarak sehri icinden cikilmaz hale getirmisiz.Insan hergun ayni cileyi cekmekten fiziksel ve psikolojik hasta olur.Herkese kolay gelsin diyorum ve uzuluyorum tabii.

  yollar yeterlimi? - sktk60

  istanbulda günde trafiğe kaç tane yeni araba çıkıyor otomobil fabrikaları vızır vızır otomobil üretiyor bunların çoğunu istanbul'lu satın alıyor ama istanbul içinde yeni yol güzergahları yapılıyormu yollar yerinde sayıyor arabalar ha bire trafiğe çıkıyor nereye kadar?

  Boğulun - anaximenes

  'teneke uygarlığı'nızda. Durmadan araba satın. Otomotiv şirketlerinizin kar bilançosu kalkınma ölçüsü olsun. Arabalar çoğaldıkça teni yollar köprüler yapın, yetmedikçe yenilerini.. boğulun...

  İSTABNULDA TRAFİK DURDU - pispor

  zaten trafik yok ki trafik hareket eden araçlar yaylar varsa buna trafik denir oysa İstanbul da araçlar yayalar yerinde duruyor