İstanbul'da trafik durdu!

İstanbul'da trafik durdu!
İstanbul'da trafik durdu!
İstanbul'da iş çıkışı öncesinde başlayan trafik yoğunluğu yola çıkanlara zor anlar yaşatıyor.

İstanbul 'da trafik adeta durma noktasına geldi. İş çıkışı öncesinde başlayan trafik yoğunluğu yola çıkanlara zor anlar yaşadı.

Mesai bitiminden sonra başlayan trafiğe, bayram tatiline gideceklerin de yola çıkması eklenince dün gece İstanbul'da hayat durdu.  İstanbul'un çoğu ana arterinde yaşanan yoğunluk nedeniyle trafik adeta durma noktasına geldi. Akşam saatlerinden itibaren oluşan yoğun trafik gece de devam etti. Özellikle Boğaziçi Köprüsü istikametinde trafik durma noktasına geldi. Ambulanslar dahi trafikte ilerlemekte zorlandı.

MUTLU OLANLARDA VARDI

Sürücüler çaresizce trafiğin açılmasını beklerken bu durum bazıları için de ekmek kapısı oldu. Yol üzerinde bekleyip çiçek, su ve kağıt helva satan satıcılar hallerinden memnundu. Avcılardan Çağlayan’a bir buçuk saatte geldiğini söyleyen Ahmet Şengül “Her gün bu trafiği çekiyorum. Karşıya geçeceğim ama kaç saatte gideceğim bilmiyorum. Aracımın suyu bitti. Yolda kaldım" dedi. 18 yıldır çiçek sattığını ve Trafik yoğunluğu nedeniyle buraya geldiğini söyleyen Cüneyt Sarmaşık “Her akşam buradayız. 18 yıldır çiçek satıyoruz. İşler iyi gidiyor. Ekmeğimizi bu şekilde alıyoruz" diye konuştu.