İstanbul'da vahşet! 17 yıllık eşini parçalara ayırarak çöpe attı

İstanbul'da vahşet! 17 yıllık eşini parçalara ayırarak çöpe attı
İstanbul'da vahşet! 17 yıllık eşini parçalara ayırarak çöpe attı
Türkiye Özgecan için ağlarken, bir vahşet haberi de İstanbul'dan geldi. Üsküdar Çengelköy'de 17 yıllık eşini bıçakla öldürdükten sonra parçalara ayırarak çöpe attığı iddia edilen 43 yaşındaki Tahir K, gözaltına alındı.

RADİKAL - Üsküdar Çengelköy'de 17 yıllık eşini bıçakla öldürdükten sonra parçalara ayırarak çöpe attığı iddia edilen 43 yaşındaki Tahir K, gözaltına alındı.

Çengelköy Mahallesi Ordu Caddesi Sümer Sokak'ta oturan 43 yaşındaki Tahir K, bugün , Çengelköy Polis Merkezi'ne giderek, 42 yaşındaki eşi Kübra K'nin kaybolduğu ihbarında bulundu.

Merkeze gelen Tahir K'nin ağabeyi, yetkililere, kardeşinin ruhsal sorunları olduğunu ve zaman zaman bu tür şikayetlerde bulunduğunu anlatarak, kardeşini eve götürdü. Evin banyosunda kan izleri gören ağabey, kardeşiyle tekrar polis merkezine gitti.

Olayı anlatan Tahir K'nın 16 Şubat Pazartesi akşamı evde çay içerken kontrolünü kaybettiğini ve mutfaktan aldığı bıçakla eşini öldürdüğünü aktardı. Eşini parçalara ayırdığını ifade eden Tahir K, daha sonra pazar arabasıyla parçaları çöpe attığını söyledi.

Bunun üzerine polis ekipleri, Tahir K. cesedin yerini tam olarak belirtemediği için Çengelköy'de geniş çaplı arama başlattı.
Aramalar sonucunda Kübra K'nın cesedi, bir polis memurunun dikkati sonucu çöp konteynerinde bulundu. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından ceset, Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Gözaltına alınan Tahir K. ise Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Kübra ve Tahir K'nin 17 yıllık evli olduğu, şüphelinin 11 yıldır şizofren tedavisi gördüğü ve 4 yıl önce malulen emekli olduğu öğrenildi.

AA


  http://www.radikal.com.tr/129654712965472

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  nefretin sosyolojisi - user1002376

  Ülkemiz gerçekten çok kaygı verici bir süreçten geçmektedir. Nefret söylemi en tepeden aşağıya doğru pervasızca kullanılırsa, toplum algılar ile kamplara bölünürse vatandaştaki karşılığı da bu olacaktır. Akıllı sosyolog, tarihçi ve aydınlarımıza çok görev düşmektedir. Günlük siyasi hesapların baskısında kalınmamalıdır diye düşünüyorum.

  - şev_baş

  Bu adam şimdi şizofren ya ceza da almaz. Hastaneye yatar bi süre sonra aramızda bir katil daha katılır..