İstanbul'da yine 'PKK gençliği' operasyonu

İstanbul'da yine 'PKK gençliği' operasyonu
İstanbul'da yine 'PKK gençliği' operasyonu
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, dün yapılan operasyonun devamı niteliğinde bu sabaha da erken saatlerde İstanbul genelinde daha önceden belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi.

İSTANBUL - İstanbul’da Okmeydanı, Şişli, Beyoğlu ve birçok adrese yapılan baskınlarda, çok sayıda kişinin de gözaltına alındığı öğrenildi. Polisin operasyonu devam ediyor.
İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, dün sabah operasyon düzenlemişti. Şişli, Gaziosmanpaşa, Beyoğlu, Kağıthane, Küçükçekmece ve Esenler'deki operasyonlarda “Yurtsever Demokratik Gençlik Hareketi" üyesi olduğu öne sürülen 17 kişi gözaltına altına alınmıştı. (Hasan YILDIRIM-Çağatay KENARLI/DHA)

PKK'nın gençlik yapılanmasına operasyon


  http://www.radikal.com.tr/114708011470803

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  KEŞKE... - Agér

  Bu tarz yanlış işler yerine gidip memleketimin dört bir tarafında açılan şubelerinde el kaide teröristlerine beyinleri hocalar cemaatçiler tarafından yıkanan zeka özürlü gençlerimizin suriye bataklığına gönderilmeden operasyonlarla durdursanız ve bu organizasyonlarda yer alan emniyetçilere suç üstü yapsanızda biz de sizi takdir edip gururlansak. ama nerde illaki mazlumun ahını alıcaksınzı dimi? (bu arada bugün ANF den okuduğum bir haberde oğlunu kandırmaya çalışan ve el nusra teröristlerine savaşçı temin eden bir grubunu ihbar etmesini ve diyarbakır emniyetinin bu örgütün terör örgütleri listesinde olmadığından bir şey yapamıyacaklarına dair verdikleri trajı-komik cevabı haber yapmışlar. arzu eden bir göz atabilir.)

  Demokrasi Bumu? - hg1962

  Genclikten korkmak, Gelecekten korkmaktir, Iceride binlerce universiteli genclere yeni dalgalar katiliyor, Korkan egemen gucler, "Savasmayin Siyaset Yapin" diyor ama politik aydin gencligi karartmaya devam ediyor. AKP li ve Cemaatci genclik disinda herkese zulum reva goruluyor. Kiniyorum

  Turk usulu cozum - nemzetkozi

  Bir yandan cozum diyen turklerin devlet yetkilileri, bir yandan da kurdlere karsi tutuklamalarini surdurmekte bir abes gormuyor. cozum icin sart kosulan gerillanin kuzey kurdistanda cekilmesi gibi kurdler icin zor olan bir karara kurdlerin uymus olmasina karsilik turk tarafi bir adim atmamakta direnmektedir. baris tek tarafli olmaz, ya samimi adimlar atilmali ya da kurdler ve turklerin kamuoyu haksiz yere oyalanmamalidir