İstanbul'daki yanık ünitelerinde tek kişilik bile yer yok

İstanbul'daki yanık ünitelerinde tek kişilik bile yer yok
İstanbul'daki yanık ünitelerinde tek kişilik bile yer yok
İstanbul'da İETT otobüsüyle yaptığı kaza sonrası meydana gelen patlama sonucu yaralanan otobüs şoförü Yakup Tunç, İstanbul'daki yanık ünitelerinin bulunduğu hastanelerde yer olmaması nedeniyle Kocaeli'ye sevk edildi.

RADİKAL -  Fatih 'te bu sabah yaptığı kaza sonrası aracında patlama meydana gelen otobüs şoförü Yakup Tunç, İstanbul 'daki yanık ünitelerinin bulunduğu hastanelerde yer olmaması nedeniyle Kocaeli'ne bağlı Derince Devlet Hastanesi'nin Yanık Merkezi'ne sevk edildi

İLK MÜDAHALE TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ'NDE

Otobüste meydana gelen patlama sonrası çıkan yangında yaralanan şoför Yakup Tunç, İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'ndeki ilk tedavisinin ardından, yanık ünitesi bulunan bir hastaneye sevk edilmesine karar verildi.

KOCAELİ'YE SEVKEDİLDİ

Yapılan görüşmelerde İstanbul'daki yanık ünitesi bulunan hastanelerde yoğunluk yaşanması ve yer olmadığı gerekçesiyle Yakup Tunç, en yakın hastane olan Kocaeli'ne bağlı Derince Devlet Hastanesi'nin Yanık Merkezi'ne sevk edildi. 112 Acil Servis'e ait bir ambulansla İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'nin Acil Servisi'nden alınan Yakup Tunç'un kolları ve yüz bölgesinde yanıkların olduğu görüldü. Haberi alan Tunç'un çok sayıda yakını da hastaneye geldi.
DHA-Ümit TÜRK

İETT otobüsünde patlama: İstanbul faciayı ucuz atlattı