İstanbullulara iki müjde birden

İstanbullulara iki müjde birden
İstanbullulara iki müjde birden
Okulların açıldığı gün 06.00-13.00 saatleri arasında ve Kurban Bayramı süresince (15-18 Eylül tarihleri arasında) vatandaşlar toplu taşıma araçları yüzde 50 indirimli olacak.

Okulların açıldığı 16 Eylül Pazartesi günü 06.00-13.00 saatleri arasında toplu taşıma araçları ücretsiz olacak.

Ayrıca Kurban Bayramı süresince vatandaşlar toplu taşıma araçlarını yüzde 50 indirimli kullanabilecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:

"İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin bugün aldığı karar ile okulların açıldığı 16 Eylül 2013 Pazartesi günü 06.00-13.00 saatleri arasında İETT Genel Müdürlüğü (İETT Otobüsleri, Metrobüs) araçları, şehir Hatları A.Ş. (Şehir Hatları vapurları) araçları, Ulaşım A.Ş. (Tramvay, Hafif Metro, Metro ve Füniküler) araçları ve Otobüs A.Ş. ile Özel Halk Otobüsleri taşıtları ile gerçekleştirilecek yolculuklar tüm vatandaşlar için ücretsiz olacak. Yine İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin aldığı karar ile Kurban Bayramı süresince (15-18 Eylül tarihleri arasında) tüm vatandaşlarımız toplu taşım araçlarından %50 indirimli faydalanacak.


  http://www.radikal.com.tr/115001711500171

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  resmen - pispor

  seçim yatırımıdır çünkü geçmişte böyle indirimlerden sonra zam yapılırdı şimdi seçim yakında olduğu için katmerli zamı seçimden sonrasına bırakacak ama seçimi kaybederseler de belediye bütçesini boş olarak teslim etmede var bu işin içinde